Skradziona Komórka

Mam prolem mojemu tacię jakieś 10 dni temu skradziono komórkę (Samsung U-900) i Niewiemy co mamy zrobić żeby ją odzyskać narazie zgłosiliśmy do salonu o zablokowanie karty i wydanie nowej (60 zł). Cena tego telefonu dochodzi do 1500 zł bardzo mój tata chciałby ją odzyskac proszę o pomoc :frowning: :frowning:

A jak go może odzyskać, jak nie wie nawet kto mu ukradł :?:

Po prostu musi sobie kupić nowy jak ma kase. Stało się to z jego winy.

lela już nie odzyskasz ale żeby złodziej nie miał z niego korzyści zablokuj tela !

simsczak wiem że są ale musi mieć dojścia żeby odblokowali np w komisie

Jest Zablokowana więc mówicie że już nic się nie da zrobić :frowning: szkoda ale może jednak jest jakieś chociaż małe świtaełko w tunelu?

żeby tel wrócił to buś musiał mieć szczeście jak trafić 6w dużym lotku

Mogłeś wł. taką usługę w telefonie jak Mobile Tracker - bodajże

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=188525

Z tych nowszych telefonów na pewno mają taka funkcję.

Prawie każda blokada da się obejść. Jeżeli ten, kto ukradł ten telefon ma jakieś pojęcie o tym to ten aparat ma już zmieniony imei i żadne blokowanie nie pomoże. Najważniejsze to w takim przypadku unieważnić kartę sim u operatora. Aparatu już się nie odzyska no chyba że złodziej to leszcz i nie przebije imeia, w takim przypadku aparat ten może kiedyś wypłynie np. przy kontroli policja czasami pyta o posiadanie telefonu oraz o jego imei. Jeżeli nr. ten trafił na listę skradzionych aparat zostaje skonfikowany i zwrócony właścicielowi. W innym przypadku zalecam zakup nowego aparatu. A co do namierzania aparatu zalecam lekturę. http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic406636.html

Każdy telefon da się odnaleźć… Syn prokuratora z mojej okolicy jak go okradli to tata tak uruchomił swoje wpływy że chłopaka który miał ten ten telefon (n95) dostał w zawiasach i 1500zł grzywny xD No i co wy na to ?!

Idź na policje i numerem IMEI z skradzionego telefonu i może po jakimś czasie odnajdą ten telefon…

Mnie ostatnio spisywali kazali wyciągnąć wszystko z kieszeni (miałem komórkę) i nawet nie sprawdzili IMEI…

chrucik ,

Mojemu tacie ukradli 2 lata temu nokie 3310i i zglosil na policie to nawet nie sprawdzili.

No wiem, że jest mała szansa odnalezienia telefonu po pójściu na policje, ale np. dziewczynie mojego znalomego ukradli torebke, w której była dość nowa i w tamtym czasie bardzo dużo warta nokia N73. No i ten znajomy poszedł na policje i też podał numer IMEI tego skradzionego telefonu. Już stracąc nadzieje, że ten telefon w ogóle się odnajdzie po ok. pół roku odnaleźli ten telefon. Sprawca napadu wpadł jak sprzedawał ten telefon w komisie (pewnie pracownik komisu spisywał nr IMEI) i kiedy zorientował się że ten telefon jest kradziony po cichu zadzwonił na policje, przytrzymał tego gościa i facet miał przewalone.