Skradzione konto e-mail

Witam.

Dziś doszło do kradzieży mojego konta e-mail oraz steam… Pierwszą rzeczą jest to, że ten ktoś zmienił pytania do odzyskania konta na e-mailu i nie mam jak go odzyskać, drugą rzeczą jest to że chciałbym się dowiedzieć czy to jakiś keylogger.

Tutaj logi z FRST:

FRST.TXT

ADDITION.TXT

SHORTCUT.TXT

Nie widać infekcji.

Więc jakie są jeszcze możliwości przejęcia konta STEAM i EMAIL?

Słabe hasło :slight_smile:

Ale te hasło było takie dosyć osobiste mi się wydaje

“Osobiste” nie znaczy że mocne. Hasło powinno zawierać małe i duże litery, cyfry i znaki specjalne i minimum 8-10 znaków.

8-10 znaków to mało, hasło musi być na tyle długie by tęczowe tablice nie miały go w swojej bazie. Pewnie miałęś to samo hasło na kilku serwisach bądź logowałeś się do maila na zainfekowanym sprzęcie :wink:

Napisałem, że to jest minimum, które daje już podstawowy poziom bezpieczeństwa przy zasadach podanych powyżej, spotkać można się się z hasłami do 6 znaków i do tego z bardzo prostymi kombinacjami a to już jest stanowczo za mało

Jest jakaś minimalna szansa na odzyskanie tego e-maila czy nie? Konto steam poszło dosyć szybko, zdjęcia CD-Key’a i zajęło to 2 godziny…

Kontaktowałeś się z administracją serwisu, w którym masz to konto? Nie? To na co czekasz? Może my mamy to za Ciebie zrobić?

Pisałem, odesłali mi idiotycznego e-mail’a tak jakby to pisał automat, bo w ogóle nie odpowiedział na moje pytanie, dodzwonić się nie mogę

Co to za serwis? Możesz wkleić treść Twojego maila i ich odpowiedzi pomijając osobiste dane?

Serwis to o2

Mój e-mail:

Odpowiedź:

No to dzwoń, trza było ustawić nr telefonu to byś nie miał takich problemów :stuck_out_tongue:

Próbuję, próbuję, może w końcu się uda :smiley:

Wszystko jasne - musisz się dodzwonić, to jedyna metoda