Skradzione konto instagram

(Maxi200) #1

Mam taki problem, ktoś zhakował mi konto tzn. w sobotę dostałem dwa maile jeden o zmianie hasła, drugi o zmianie adresu e-mail (na jakiś rosyjski oczywiście), konto tak jak by przestało istnieć, jak jakiś znajomy chciał wejść na mój profil to tak jak by go nie był. Poprosiłem obsługę o pomoc, po dwóch dniach dostałem odpowiedz i zapewnienie że już wszystko jest ok, jednak pomogli z częściowym skutkiem a mianowicie przywrócili moje konto, są zdjęcia, polubienia itp. jedyna różnica to taka, że moj profil jest podpisany jakąś strona (pewnie zawirusowana) i rzekomo polubiłem ok 5tyś profili. Wszystko było by fajnie z tym że nie mogę się zalogować do swojego konta ponieważ do konta nadal jest przypisany mail złodzieja. Co mogę zrobić żeby rozwiązać problem?

(lordjahu) #2

Ponownie skontaktować się z centrum obsługi klienta, poprosić o przywrócenie maila takiego jaki był podawany podczas rejestracji konta lub innego. A w najlepszym wypadku pobierz wszystkie pliki i poproś o usunięcie konta. A potem po prostu załóż nowe. 

(Dominika1904) #3

Mam identycznie, zmiana hasła przez numer telefonu też nie działa. Jak do nich napisać? Nie ma w sieci żadnego maila ?

(cześć) #4

@maxi200 w jaki sposób skontaktowałeś się z nimi?
Mam taką samą sytuację. Przejęli mi konto i maila, na które było zarejestrowane i zmienili nazwę. Nie mogę nic zrobić bo próbując logować się na nazwę użytkownika nowe hasło jest wysyłane na nowego, zmienionego maila. Co mogę zrobić? Proszę pomóżcie.;/

#5

Próbować walczyć z pomocą techniczną instagram lub założyć nowy e-mail i na niego nowego instagrama.

(dajb87) #6

Mi również skradziono konto.
Jedyne co możesz już zrobić to tylko zgłosić to na policję. Kradzież konta jest ponoć karane.

(edi.br) #7

Jak skontaktować się z Instagramem?? Przez Centrum Pomocy nie działa. Ktoś przejął moje konto! Zmienił nazwę użytkownika, adres email i hasło. Moje zdjęcie nadal widnieje w miniaturze, chciałabym je usunąć. Proszę o pomoc.

(makosia) #8

No właśnie jak się z nimi skontaktować? Próbuje już od pół godziny i nie wiem jak do nich napisac, zmieniło mi adres e-mail i nazwę użytkownika na Instagramie

(przemek1234) #9

Ja miałem podobnie z kontem na Twitterze. Mogłem co prawda się normalnie zalogować, ale była masa zasubskrybowanych profili z czego większość do afrykańskie i azjatyckie profile z pornografią, w tym gejowską. Zamknąłem konto i założyłem nowe. Zanim bym je doprowadził do porządku, minęły by wieki.

1 Like
(zbigg47) #10

Maxi200: już rozwiązałeś problem? Napisz jak, bo ludziska czekają …