Skradzione konto steam-odzyskane przez inna osobę

Witam serdecznie! Mam pytanie, kupiłem kiedyś konto steam na allegro i niestety po jakimś czasie konto zostało wyłączone, pisałem w innych tematach o tym, a teraz patrze ktoś inny używa sobie mojego konta które kupiłem. Pomijam pieniądze, które zapłaciłem za nie-bo nabyłem je za w miarę stosunkowo nieduże pieniądze, i tutaj moje pytanie czy mogę jakoś tej osobie popsuć humor, spowodować, żeby konto zostało zablokowane? Kupiłem konto bez cd-keya. I wydedukowałem sobie, że osoba od której kupiłem sobie po prostu przy pomocy keya odzyskała konto. Mogę jakoś spowodować, żeby zablokowali gościowi to konto, ogólnie popsuć mu humor? Tak dla zasady, wolę, żeby było konto wyłączone, niźli, miało być używane przez inna osobę nieuprawioną. POMOŻCIE! :evil:

Zasadniczo sprzedaż kont Steam nie jest mile widziana przez Valve. Rozumiem że ktoś sprzedał Ci konto a potem napisał do Valve że ktoś mu je przejął i przy pomocy cd-key’a z gry która tam była udowodnił swój “akt własności”? Jeśli tak to niewiele chyba da się zrobić. Nawet gdybyś przedstawił jakiś dowód sprzedaży to i tak jak już mówiłem taki proceder nie jest “regulaminowy” więc mogą Cię odesłać z kwitkiem.

zdaję sobie, jak to się mówi mądry polak po szkodzie, żadnej gry już nie kupie, w sumie to konta steam z allegro, złodzieje. to nie mogę nawet napisać do valve, żeby wyłączyli je, za to, że zostało sprzedane, i mogłoby zostać wyłączone za łamanie regulaminu Valve?

Napisać możesz, w sumie powinieneś, ale nie wiem czy coś to da.

No to jestem w kratkę !!