Skradzione oprogramowanie!

Witam moze mi pomozecie, ostatnio paczka mi zgineła z oprogramowaniem microsoft, czy microsoft moze zablokowac jakos produkty, w paczce znajdowły sie wersje box Windowsa Visty ULtimate i office 2007 Proffesional czy ten kto zainstaluje na swoim komputerze oprogramowanie bedzie legalny czy moze microsoft zablokowac go bo wsumie ja nie wiem jakie sa klucze do tych produktów CD-KEY wiem ze sa jeszcze kody kreskowe na górze moze tam cos jest zapisane. POMÓZCIE !!

nie będzie legalny skoro je skradł a na dodatek wynika że nie ma rachunku

raczej nie ma jak, tzn. może chyba unieważnić klucz licencji ale to raczej nic nie da

A jak im mam podac klucz jak nawet nie mialem w reku tego, bo podobno paczka zaginęla i sie zastanawiałem czy taki złodziej moze miec korzysci z tego bo moze przeciez sprzedac jakiemus gosciowi co sprzedaje oprogramowanie i on wtedy wystawi rachunek i nie wiem czy taki windows vista wersja boxowa ma jakies jescze naklejki ???

A jak im mam podac klucz jak nawet nie mialem w reku tego, bo podobno paczka zaginęla i sie zastanawiałem czy taki złodziej moze miec korzysci z tego bo moze przeciez sprzedac jakiemus gosciowi co sprzedaje oprogramowanie i on wtedy wystawi rachunek i nie wiem czy taki windows vista wersja boxowa ma jakies jescze naklejki ???

Nie no jak - Kopiłeś towar który do ciebie nie dotarł… gdzie kupiłes na Allegro czy w jakimchś sklepie, skąd się dowiedziałeś że paczka zgineła…

Ten kto ma tę paczkę będzie od strony moralnej miał pirackie oprogramowanie (z niewiadomego źródła, itp) ale od strony technicznej będzie to legal - da je się zarejestrować, aktywować, itp.

Sprecyzujmy nie pirackie, a kradzione w sensie fizycznym, a nie własności intelektualnej.

Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona od zagubienia. Jeśli kupowałeś za pobraniem to nie ma żadnego problemu. Jesli kupiłeś na przedpłate, to zgłoś do firmy która Ci to sprzedała że nie dotarła do Ciebie przesyłka. Oni już bedą wiedzieli co robić.