Skradziono moje konto na Poczcie o2

Tak jak w temacie. Moje konto na poczcie o2 zostało ostatnio skradzione. Email pomocniczy na nim ustawiony został usunięty, a pytanie pomocnicze zmienione. Wysłałem zgłoszenie na poczcie, ale nikt mi nie odpisuje już od ponad tygodnia. Jest jakiś sposób, aby to konto odzyskać?
Robiłem skan komputera płatnym antywirusem (norton) I nie wykrył żadnych wirusów.

Dodatkowo, mógłby ktoś polecić jakąś bezpieczną pocztę? Najlepiej taką, która w przeciwieństwie do o2 odpisuje na zgłoszenia, i nie da się na niej usunąć wszystkich metod zabezpieczających poprzez wpisanie hasła do niej? Ponieważ po tym co się tutaj stało mam obawy co do swojej głównej poczty, na której mam zarejestrowane dość wartościowe konta.

https://mail.tutanota.com/signup

protonmail.com - bezpłatnie i po polsku
KeePassXC - Menadżer haseł, synchronizacja z komputerami poprzez folder synchronizowany
Antywirus to nie to samo co Internet security, np. Eset Internet security, klucz na allegro.
Jednak najlepszy antywirus cię nie uchroni przed własną głupotą np. jeśli się na coś zgodzisz podczas instalacji lub kliknięcia w coś. Poza tym nie musiało Ci coś wejść do kompa żeby hasło wyciągnąć. Na czarnym rynku można kupić bazę danych, mogłeś na niej być lub może miałeś hasło uniwersalne.
Obecnie moje hasła składają się z 20 znaków, które wygląda np. tak c%eg@GBvo%4uV9K#y~S%
Do każdego konta inne hasło.
Menadżery haseł dla początkującego użytkownika wydaje się trudny i uciążliwy, ale z czasem się idzie przyzwyczaić, reszta to cena bezpieczeństwa w sieci.

Gdyby mnie było stać to chętnie dokupiłbym sobie ten Eset internet security. Norton blokuje też ataki ze stron internetowych. Moje hasła do ważniejszych kont oraz emaili wyglądają tak samo jak w przykładzie który podałeś, a hasła uniwersalnego używam tylko w jakichś mniej znaczących sytuacjach.