Skrócenie połowy meczu na bot w Fif-ie?

Cześć forumowicze, mam pytanie co do gry Fifa (obojętnie od 13 w górę). Jak można w grze zmniejszyć długość połowy z 4 minut na 2 minuty? Kiedyś udało mi się znaleźć jak to zmienić ale nie zapisałem zakładki i teraz szukam, szukam i ponoszę klęskę. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam :).

Podobno w Fut FIFA 20 zablokowali: Solved: How to change Match Settings(match time & game speed) in FUT FIFA 20? - Answer HQ i pewnie nie odblokowali (fix bazujący na CheatEngine się nie liczy) - przy rozgrywce online z zapisem statystyk nie dziwne.

Co do niezapisanej zakładki to mogła zaginąć tak, że aż nie ma kopii w web.archive.org ani archive.today - wtedy zostaje liczyć że inna domena przerywała próbę czasu lub ma wersję archiwalną.

Stare dla Fify 13/14: [PC] How to : play half-times that are less than 4min. : FIFA niestety oparte o CheatEngine.

Dziękuję za odpowiedź. Nie pamiętam czy to na pewno jest to (tam chyba zmieniało się coś w pliku, ale może mi się coś myli). Dziękuję raz jeszcze.

Jak w pliku z katalogu gry (nawet ten z „appdata”) to raczej szukamy dalej.

Do CheatEngine niby można zrobić plik szablonu pod grę ale raczej już wtedy umiano robić listę wysuwaną by osoba nie widziała dziwnych dużych liczb.

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.