Skrót folderu jak edytować oba foldery?

Witam

Chciałem zrobić sobie kopię folderu który cały czas modyfikuję, ale chciałbym zrobić tak że modyfikuje folder macierzysty a skrót modyfikował się automatycznie.

Np. tworzę w nowym folderze plik to chcę żeby on mi się automatycznie zrobił w skrócie tego folderu.

Czy jest to możliwe ?

Pozdrawiam

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Chcesz utworzyć np. “Nowy Folder” a potem utworzyć do niego skrót, tak? Potem zmieniając coś w “Nowy Folder” chcesz aby po wejściu w “skrót do Nowy Folder” ta zmiana była widoczna tak? Jeśli w ten sposób to odbywa się to automatycznie gdyż skrót odwołuje się do określonej lokalizacji na dysku, puki jej nie zmienisz wszystko będzie ok a zmiany wprowadzane w macierzystym folderze będą widoczne po wejściu do niego przez skrót.

Prawdopodobnie chodzi o zsynchronizowanie dwóch folderów. Zmiany w jednym skutkują w drugim. Dobry do tego jest GoodSync http://www.dobreprogramy.pl/GoodSync,Pr … 18162.html Niestety, to płatny, ale wypróbować można, zwłaszcza, że na dwóch zadaniach, to trial jest nieokreślony czasowo, do chwili przekroczenia limitu zadań, jak wynika z opisu i komentarzy pod programem.

Dzięki o to mi chodziło.