Skrót klawiatury? alt+ c


(Wunia4) #1

Mój problem z pozoru może wydawac się błahy - w wordzie i innych edytorach tekstu nie mogę wpisac polskiego "ci", teraz zresztą też. Sprawdzałam już w wordzie wszystkie skróty klawiatury, język programisty i nie wiem o co loto :confused: to robi się już irytujące :expressionless: help?


(sdar) #2

Bardzo często problem ten jest powodowany przez program wspomagający obsługę karty graficznej ATI. Sprawdż czy nie masz tam ustawionego skrótu ALT+C. Jeśli tak to zmień go na inny.

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.


(Animologic) #3

jakiego masz office'a??


(impassive) #4

Z jednej strony - posty na ten temat pojawiają się od paru lat przynajmniej raz w tygodniu (wystarczy w Google wpisać "ati ć"), z drugiej - ATI/AMD mogłaby coś z tym zrobić.


(Wunia4) #5

mam office'a 2003, w Catalyst Control Center też już zmieniłam skrót i zonk, z tego co czytałam na innych forach wynika, że zostaje mi chyba tylko odinstalowanie tego ccc, ale nie wiem czy to nie wpłynie na grafikę czy cokolwiek innego...


(Tompyk) #6

Zobacz czy mas w menadżerze zadań taki proces ATIHOTKEY - lub cos podobnego (nie pamiętam) - i weź go zakończ. Jeśli to będzie to to trzeba będzie go odnaleźć albo w grupie autostartu lub usług systemowych i wyłączyć.


(antiferno) #7

wylacz skroty klawiaturowe w ati control panel