Skrót klawiszowy ATI Radeon - problem

Witam,

Posiadam system Vista Home Basic i zainstalowaną kartę graficzną ATI Radeon HD 2300. No i jest problem… A mianowicie przy wpisywaniu literki ć (Alt+c) wyskakuje mi panel kontrolny karty graficznej. Jak można to zmienić???

wejdź do ustawień Catalyst Control Center, przejdź do sekcji HotKeys (skróty klawiszowe) w górnym menu i odznacz skrót CTRL+ALT+C, albo wogóle wyłącz używanie skrótów klawiszowych.

Zerknij także na sterowniki. Z VISTY mam automatycznie 7.14.10.830

Ale jak zaktualizowałem od ATI to mi grafa spadła i kom zaczął strasznie mulić!

Tylko że jak mi się wyświetla Catalyst Control Center to nie ma tam takiej opcji jak “Hot Key”… Więc wciąż nie wiem jak to zrobić…

Gulczyk,

czy znalazles moze rozwiązanie? Mam ten sam problem.

ATI Mobility Radeon HD 2300

Niestety nie :frowning:

Ja znalazłem i to banalne rozwiązanie.

Start/panel sterownia/odinstaluj program, i odinstalowałem aplikację od ati :slight_smile:

Ja też odinstalowałem w panelu sterowania, ale razem ze sterownikiem, więc nie polecam.

Porada od innego Forowicza:

menu start->uruchom->wpisz msconfig->uruchamianie i tam odznacz element o nazwie CLI

U mnie to pomogło!

Możesz:

1.W rejestrze otwierasz po kolei:

HKEY_CURRENT_USER\Software\ATI\ACE\Settings\Runtime\LaunchKeys\HKLaunchDB

i zmieniasz ctrl+c na np ctrl+g

Wówczas masz zwolnioną literę c.

lub

2.w samym programie ATI zmienić konfigurację liter (w opcji klaiwatury ?)lecz nie pamiętam gdzie dokładnie bo się ATI pozbyłem.

Te posty są z dość odległego czasu ale nie problem :slight_smile:

Wszyscy którzy mają Viste i szukają odpowiedzi jak włączyć literke "ć " to potwierdzam sposób

menu start->uruchom->wpisz msconfig->uruchamianie i tam odznacz element o nazwie CLI

U mnie pomogł! :smiley:

I dziękuje osobie która go podsunęła =D>

pamiętam ile mnie to nerwów kosztowało- niby drobnostka ale tak irytująca:)

zmiany w msconfig są skuteczne- pozdrawiam