Skrót klawiszowy Ivona

mam problem z ivoną, bo jak edytuje coś w photopea i klikam ctrl alt t to wtedy mi sie ivona odpala, wiecie jak ten skrot wyłączyć?

W ustawienia Ivona Reader’a:
image
Poszukaj tu tego skrótu i kliknij na „Usuń” jeśli nie potrzebujesz lub na „Zmień” i wprowadź inny, jeśli korzystasz.
Możesz też usunąć Ivona Reader’a z autostartu, jeśli on tam jest.

Jeśli z kolei w ogóle nie używasz Ivona Reader’a, a innego programu do obsługi tego syntezatora, to ja niestety się nie wypowiem.

Jak tu weszlem? No otwarłem Ivona Reader’a, później menu „Narzędzia” i „Konfiguracja programu” i na końcu „Klawisze skrótu”.

Wszedłem. :wink:

1 polubienie

Eh, ten j. polski :slight_smile:

On z 50 razy użyły „niema” zamiast „nie ma”. I w żadnym temacie nie omawiano utraty mowy.

Myślę, że ze 150, a nie 50. I wynikało to po części z działania słownika i uzupełniania, a po części z mojej ułomności fizycznej. Nigdy nie uważałem, aby było czymś nagannym zwracanie mi uwagi. Wręcz przeciwnie. W miarę możliwości rozwiązałem problem w sposób techniczny i obecnie zdarza się to już sporadycznie, gdy np. dyktuję coś podczas jazdy.

Zwracam też uwagę, że użyły, to raczej jest adresowane do grupy kobiet. :stuck_out_tongue_winking_eye: