Skróty klawiszowe w AIMP

Siemanes!

Ustawiłem sobie skróty klawiszowe a AIMPie do sterowania głośnością ( NUM 6 i NUM 3 - nie są przypisane do żadnych innych programów ), ale skróty działają tylko wtedy, gdy AIMP jest na pierwszym oknie. Gdy używam przeglądarki, to skróty nie działają. Ustawiałem inne kombinacje klawiszy, ale nie działa. Posiadam Windowsa 7 i najnowszą wersję AIMPa.

Pozdro!

Nie możesz pisać po Polsku ?

Zainstaluj ponownie tą samą wersję AIMP-a lub poprzednią :wink:

Polski slang.

___

Niestety ponowna instalacja nic nie dała. Wciąż klawisze nie reagują i kombinacje też.

nie każdy gada slangiem, jak piszesz na forum to pisz w ogólnej polszczyźnie tak żeby każdy cie zrozumiał a nie tylko ty sam (chyba że piszesz sam do siebie), po to żeby innych nie kuło po oczach jak czytają twoje posty

zależy w której rubryce ustawiłeś te skróty, w kolumnie “Globalny 1” i “Globalny 2” u mnie działają nawet wtedy gry program jest zminimalizowany

Ooo, dzięki wielkie! :slight_smile: Nie zauważyłem zakładki “Globalny 2” na górze.

Nie będę zakładać nowego tematu, więc zapytam:

Można przyspieszyć jakoś ściszanie skrótami na klawiaturze? Mam na myśli to, żeby ściszało ze 100% do 0% w dwie sekundy, a nie w kilka.

w skrótach klawiszowych pod głośnością masz “wyciszenie”

Nie chodziło mi o wyciszanie całkowite, tylko o to, żeby szybciej ściszało :slight_smile: Jak ściszam z 100% do 0%, to trwa to 5 sekund, a chciałbym, żeby trwało 2-3 :slight_smile: Mam nadzieje, że jaśniej się wyraziłem.

nie widzę takiej funkcji żeby od razu wyciszało na konkretną wartość

Ehh… Nie na konkretną. Jak mam ustawioną głośność na 100%, to muszę trzymać 5 sekund klawisz, żeby się ściszyło do zera. Chciałbym, żeby to ściszanie trwało krócej.

w ustawieniach “Odtwarzacz” -> “Po naciśnięciu klawisz skrótu zmień głośność o”

I o to chodziło! Stokrotne dzięki :slight_smile:

Można zamykać.