Skróty oraz pliki MS Office otwierają się 2 minuty

Mam następujący problem:

Każdy plik MS Office (wersja 2003) umieszczony w jakimkolwiek folderze, otwiera się ładne 2-3 minuty (ale tylko gdy otwiera się je za pomocą 2krotnego kliknięcia itd) - w taki sposób, że nic się nie dzieje, nic nie pojawia a potem nagle pojawia się oczekiwany plik…

Jednak same programy pakietu MS Office otwierają się od razu bez problemu jeśli wybierzemy program z menu start. Wtedy, po wybraniu plik->otwórz również wszystkie pliki otwierają się bez czekania.

Ten sam problem dotyczy skrotów do wszelkich programów. Otwieranie skrótu = 2 minuty czekania na nagłe pojawienie się programu a otwarcie bezpośrednio pliku z folderu, gdzie jest zainstalowany powoduje natychmiastowe otwarcie programu…

Niestety trzeba też czekać kilka minut za każdym razem gdy wyłączam komputer. Wtedy dodatkowo pojawia się okno, że trzeba zamknąć nieodpowiadający program WMS Idle (nie ma go na liście działająych aplikacji i nie wiem co to jest)

Log z HijackThis:

Log z SilentRunner:

Odpal LSP-Fix zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz plik ipysp.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish

Daj log z ComboFix

usuń wpis HJT

Log z ComboFix:

http://wklej.org/id/f6d2585d2d

(mam nadzieję że to dobry link)

Teraz nie mam już tego wpisu co miałem usunąć. Będę sprawdzał regularnie, bo może się pojawia co jakiś czas czy coś…

Log jest czysty.

Zapoznaj się może z tym:

–>1) Optymalizacja pliku pamięci wirtualnej oraz: 2) Wyłączanie hibernacji.

jessi

Pamięci wirtualnej mam chyba w sam raz ale jeszcze spróbuję zmniejszyć (była ustawiona na wartość stałą, nie zmienną)

Hibernacja była wyłączona…

Nic nie pomaga :frowning:

PS. Czy to normalne że czasami proces update.tmp zajmuje równo 50% zużycia procesora? Z jakiego programu jest ten proces? Wyłączyłem automatyczne aktualizacje Windows i nadal się czasem pojawia…