Skróty zamiast folderów na pen drive

Witam na pen drive (kilku) zamiast folderów porobiły się skróty oczywiście po sprawdzeniu właściwości waga sugeruje że pliki są tylko nie da się ich otworzyć. Po podpięciu pen drive do komputera avg wykrył wirusa więc wrzuciłem do przechowalni jednego nawet sformatowałem dla spokoju jednak po wrzuceniu do niego nowych plików ponownie pojawiły się skróty zamiast folderów. Proszę o pomoc w odzyskaniu plików i likwidacji problemów. Użyłem dodatkowo UsbFix oraz dołączam raporty z OTL

http://www.wklej.org/id/838573/ lub http://wklej.to/P0550

http://www.wklej.org/id/838585/ lub http://wklej.to/Wb2KO

Podepnij pendrive i użyj USBFix z opcji Research [http://www.fixitpc.pl/topic/8-dezynfekc … 74#entry74](http://www.fixitpc.pl/topic/8-dezynfekcja-zbior-narzedzi-usuwajacych/page p 74#entry74) pokaż raport na forum.

USBFix użyte oto wyniki:

http://wklej.org/id/838656/

Z podłączonymi urządzeniami przenośnymi W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania pokaż na forum.

tu podrzucam log u usuwania

http://wklej.org/id/838892/

sprawdziłem i na pen drive wszystkich jest to co było wszystko odzyskane. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Czekam na sprawdzenie LOG.

Uruchom OTL klikasz Sprzątanie to usunie OTL’a wraz z jego kwarantanną

Uruchom USBFix wybierz opcje Vaccinate po tej operacji możesz wybrać opcje Uninstall

Wykonaj pełny skan Malwarebytes http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html (w trakcie instalacji nie godzisz się na okres testowy) Wykonaj pełny skan, jeśli program coś wykryje pokaż raport na forum.

coś znalazło podaje log:

http://wklej.org/id/842570/