Skróty zamiast folderów na pendrivie/mp3/innych

Witam. Mam problem z uruchamianiem zewnętrznych nośników pamięci, po podłączeniu odtwarzacza mp3 czy pendrive’a zamiast folderów znajdują się skróty o ścieżce:

C:\Windows\System32

. Mam również kilka gier i programów, których nie mogę usunąć z rejestru, czy te dwa problemy mogą się łączyć?

Z góry dzięki za odpowiedź.

miałem podobny przypadek u mnie się okazalo że to Virus :slight_smile:

bez formata sie raczej nieobędzie mi przynajmniej na tych danych niezależalo

ale jak tos miał podobny problem i wie czym to odzyskac to niech sie wypowie w tym temacie :wink:

Pokaż logi z OTL(txt i extras)

Przy podpiętych pendrivach Użyj USBFix http://www.teamxscript.org/usbfixTelechargement.htmlhttp://www.speedyshare.com/files/30067579/UsbFix.exe

Kliknij w nim na przycisk Listing.Daj raport z tego narzędzia.

Przeskanuj normalnie antywirusem i antyspyware, nie zdawaj się na domorosłych fachowców od OTL i innych bzdur! Możesz skorzystać z ESET online lub dowolnego programu, nie potrzebne są tu żadne “wyszukane i magiczne” metody, każdy program ma możliwość skanowania nośników, więc nie ma potrzeby stosowania wynalazków, nie pobieraj programów z nieznanych źródeł i nie słuchaj “fachowców” od logów z OTL-a i tym podobnych bzdur!

-@gavron- Kol. Acorus się pewnie nie zniży więc ja zapytam-do kogo pijesz?. Do@kira6-zrób jako rzecze Acoruś i nie słuchaj rad “domorosłych”…

@xyzzyx

Po pierwsze, zamieścił jakiś plik na jakimś serwerze, plik niewiadomego pochodzenia, żaden poważny człowiek nie robi takich rzeczy, po drugie, w jakim celu zaleca niedoświadczonemu użytkownikowi zabawę takim programem jak OTL? Po trzecie, jaki jest powód do użycia takiego programu jak OTL, skoro może to zrobić każdym programem antywirusowym? Po czwarte, uzasadnij użycie UsbFix:

" zaawansowane narzędzie do wyszukiwania, usuwania oraz zabezpieczania przed infekcjami na […] (pendrive, karty pamięci itp.). Składniki narzędzia mogą być uznawane przez oprogramowanie antywirusowe jako szkodliwe i usuwane przez nie (są to oczywiście fałszywe alarmy), więc już w trakcie pobierania należy wyłączyć oprogramowanie zabezpieczające."

Po piąte, jaką ktokolwiek ma pewność, że użytkownik na forum ma wiedzę i doświadczenie w temacie?

Generalnie, zalecam rozwagę i ostrożność w korzystaniu z tego typu “porad” od samozwańczych “fachowców”.

-nie jesteś na DP nowicjuszem więc powinien żeś wiedzieć że są tu fachowcy od analizy logów n.p. LeonS , Spandaupol czy właśnie Acorus. Zapewniam Cię że po nich “nie poprawisz” więc się nie męcz. I na tym zakończymy Bo Mod [-X

Nie zgodzę się z tobą, bardzo często taka “pomoc” kończy się tylko reinstalką. Na tym zakończmy naszą jałowa dyskusje a pytający nie robi to, co uzna za słuszne!

Dobranoc.