Skrypt aukcji na plikach

Witam poszukuje skryptu aukcji pdobnego do sklepu internetowego Quick Cart (jest fenomenalny) i działa na plikach bez bazy sql.Czy istnieje taki prosty system aukcyjny?

A jeżeli takowy nie istnieje to jakiś polsko języczny trche szukałem ale bezskutku.Z góry dzieki za odpowiedz

hmm…, nie spotkałem się z takim skryptem który działałby na plikach…, moim zdaniem lepszym rozwiązaniem (o wiele lepszym :))

Jeżeli wykupiłeś hosting i masz już “wypozycjonowaną stronę”, to odpada, ale jeżeli to twoja własna strona to możesz na przykład przeżuć się na OVH albo tym podobne, w OVH mamy za darmo hosting + bazę

szukałem ale nie znalazłem na plikach. dam ci kilka na mysql

PHPAuction

Jeden z najpopularniejszy skryptów aukcyjnych rozpowszechniany na licencji GNU. Ma w sobie wszystkie opcje profesjonalnego systemu aukcyjnego których nie będe wymieniał. Wystarczy, że wejdziecie np. na Allegro. Skrypt przetłumaczony jest na język polski, wystarczy tylko ściągnąć plik językowy z oficjalnej strony.

Pretty Cool Auction Client

Skrypt do prowadzenia aukcji internetowych. Wymaga bazy danych MySQL oraz php. Jest prostym w obsludze skryptem ponieważ, nie oferuje zbyt wiele możliwości.

TightAuctions 3.0

Skrypty PHP: Rozbudowany, coraz bardziej znany system aukcyjny. Posiada wiele funkcji zbliżonych do "Świstaka". Naprawdę dobry

sproboj w google poszukac

Tutaj masz na MySQL:

:arrow: http://www.hotscripts.pl/PHP/Skrypty-i- … nty/Sklepy

Pozdro