Skrypt Autosurf - jaki framework?

Witam,

Chcę zrobić sobie własny skrypt Autosurf tylko nie za bardzo wiem jaki framework użyć do programowania. Pisanie w PHP od zera będzie trochę trudne, więc chciałbym wiedzieć czy istnieje jakiś framework, który by mi ułatwił pisanie skryptu.

Funkcje jakie chcę mieć w moim autosurfie to:

  • rejestracja użytkowników,

  • surfowanie na oddzielnej stronie (strony otwierają się w ramkach i wyświetlają strony

które posiadają punkty do wyświetlenia, każdy użytkownik ma własną stronę),

  • wykup punktów przez użytkownika przez system płatności płatności online i sms premium, po prawidłowym zweryfikowaniu płatności punkty są automatycznie dodawane do danego konta,

  • dodawanie stron przez użytkowników do wyświetlenia w surfie,

  • akceptacja stron odbywa się poprzez Panel Admina można dodawać, odejmować punkty i usuwać strony ręcznie,

  • dodawanie ofert wyświetleń stron w Panelu Administracyjnym,

  • system partnerski - dzięki niemu strona będzie bardziej popularna a użytkownik, który poleca otrzymuje określony procent punktów poleconego użytkownika,

  • formularz kontaktowy do admina,

  • edycja tekstu strony głównej, regulaminu, tekstu sms premium (edycja jest za pomocą edytora wysiwyg),

  • moduły reklam,

  • edycja metatagów,

  • proste adresy głównych stron (mod_rewrite),

  • zamiana punktów na prawdziwe pieniądze.

  • PTC (linki odświeżają się co 24 godziny)

  • wyświetlanie w jest użytkowników online,

  • wyświetlanie który dokładnie użytkownik jest online (w PA)

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Drogi kolego jeśli napisanie takiej strony w php wydaje się dla ciebie trudne… to zrobienie jej z wykorzystaniem frameworka będzie koszmarnie trudne;p Poza tym jak każdy dobrze wie AutoSurf nieubłaganie zżera zasoby serwera i strzela zapytaniami mySQL jak z karabinu. Dlatego naprawdę warto napisać go samemu od zera.

Tak się składa ostatnio napisałem coś zbliżonego do twojego pomysłu zapraszam do oblukania http://speedsurf.net46.net