Skrypt, blad logowania?

Witam,

Sciaglem skrypt dzieki ktoremu bede uzywal formularza logowania sie na strone stad :http://webmaster.helion.pl/kurshtml/skrypt/skrypt.htm

po odpowiednim zmodyfikowaniu hasla i usera i podpieciu docelowej strony, przy probie logowania wyswietla mi sie komunikat:

Method Not Allowed

The requested method POST is not allowed for the URL /tajna_strona.htm.


Apache/1.3.37 Server at geronimo.superhost.pl Port 80

Dodam iz uzywam platnego serwera.

Co teraz z tym zrobic?

Daj cały kod najlepiej

Login

Hasło

 

 

Strona w budowie by geronimo :slight_smile:

Webmaster. Diesel__ 1987@o2.pl

fakt, działa… a może serwer musze w jakiś sposób skonfigurować?! Tylko… jak :frowning:

Login

Hasło

 

 

Strona w budowie by geronimo

Webmaster. Diesel__ 1987@o2.pl

niestety, dalej ten sam komunikat… :frowning:

To weź ten kod co tam dałem i zrób jeszcze plik strona.html i zobacz czy działa.a jak nie zadziała to cos nie tak z serwerem

non-stop wywala ten komunikat… chyba napisze maila do działu technicznego… co prawda mam w cpanelu konfiguracje php mysql itd… ale nic z tego nie rozumiem :frowning: dziwi mnie tylko ze na moim darmowym koncie to chodzi a platne nie ;/

Złączono Posta : 21.10.2006 (Sob) 13:54

zmienilem typ formularza:

na

i wszystko dziala jak trzeba.

Nook , dzieki za pomoc :slight_smile:

Ten skrypt ma tylko jedną wadę ale poważną.

Jeżeli się podejrzy kod strony to zna się od razu hasła :frowning:

tak ale juz zblokowałem zapis na dysk przez kolejny skrypt

Diesel , skoro używasz płatnego serwera, to pewnie masz PHP. A skoro jest obługa php, to po co używasz skryptu logowania w JS? Przecież to nawet 10-latek umie obejść, wystarczy spojrzeć w źródło dokumentu.

Moja dobra rada: poszukaj panelu logowania w php. :slight_smile:

Dobry w php jest:

:arrow: Logowanie by Pion

hej hej hej, ale dzieki temu rejestrowaniu Piona, userzy beda mogli sie sami zarejestrowac, a tutaj chodzi o to bym to ja ich sam dodawal to “bazy”…

To musisz go troche zmienić ;]

ale nie wiem jak, szczerze mowiac to nie znam sie na php, czytam i czytam o tym i w ogole nic nie wiem… Nook, licze na pomoc

Musiał byś zrobić tak:

Usunać rejestracje z tego logowania ,a żeby dodawać nowe osoby musiał byś robić tak:

Wchodzisz do folderu -> users_logins i tam masz plik txt nazywa się pion kopiujesz to zmieniasz nazwe na jakom chcesz iotwierasz to i podajesz tam jakieś hasło wszytko wysyłasz na serwer i to co podałes w tym pliku txt bedzie potrzebne do logowania

Mam nadzieje że zrozumiałeś :lol: