Skrypt do linków rozwijanych

Witam, gdzie można znaleźć darmowy skrypt js ,aby po najechaniu na link rozwijalą się lista linków powiązanych z nim np podstawowy o mnie > szkoła >praca >dom.Czyli najechałem na niego i potem widzę pozostałe, a gdy najadę na inny lista rozszerzonych znika a widać tylko o mnie.

Zamiast JavaScript można użyć CSS.

cssplay.co.uk :wink:

Link nie działa.

defacto - css jest wygodniejszym rozwiazaniem niz java… i zarazem bardziej… hmm, alestycznym, zmieniajac kilka linijek kodu mozesz zmienic wyglad menu we wszystkich stronach w serwisie. Tak ze poradzenie uzycia css nie jest zla rzecza… aczkolwiek… w css nie da sie dokonca tego zrobic :P. Zainteresuj się tą strona

Tu masz plik który ci przygotowałem. Wystarczy tylko rozpakować i menu gotowe.

rozwijane menu

Darmowy? Co z niego ściagnąć?

A niby jaki ma być. Jest to archiwum samorozpakowujące się, wystarczy uruchomić pliko nazwie: rozwijane menu.exe i zostanie rozpakowane w wybranym katalogu.

Niema jak ślepej( może nierozgarniętej) dać link. To jest program pozwalający na tworzenie rozwijajcego menu, czy gotowe menu do którego można wstawić swoje dane ?

Gotowe przykładowe menu które trzeba sobie oczywiście przerobić(także np. rysunki), bo przecież każdy ma inne menu, chyba oczywiste.

nie mogę znaleźć takiego pliku ma rozwijane menu(sopakowane)100KB i folder images 12KB zapisałam go na pulpicie

hehe floyd… trafiles na twarda sztuke :).

kalina: uzywaj chociaz znakow interpunkcyjnych, strasznie sie czyta wypowiedzi bez nich.

To rozwijane menu jest zrobione fajnie, ale mnie chodziło o menu które wygląda następująco : widać link A po najechaniu myszką na niego otwiera się lista z linkami B.C,D i są rozwinięciem(uszczegółowieniem) np.link A- o nas, link B -geneza , link C działalność itp Dziękuje za radę ale chyba się nie zrozumieliśmy. Próbowałam ściągnąć z sieci skrypt js i się udalo ,ale przy próbie jego otwarcia mam talki komunikat:

  1. skrypt : i tu jest lokalizacja

2.wiersz: 1

  1. znak: 1

4.błąd :błąd skladni

5.kod:800A03EA

6.źrodło: Microsoft JScript-błąd kompilacji

Wszystko to w oknie o nazwie - Host skryptów systemu Windows.

Wydaje mi się, że dla ciebie najwygodniejsze będzie posłużyć się gotowym programem do tworzenia menu np. takim:

Xara Menu Maker 1.1