Skrypt do obsługi bazy noclegowej sugestie

Witam.

Chciałbym zasięgnąć opinii na temat skryptu do obsługi bazy noclegowej. Chodzi mianowicie o skrypt baza noclegowa 3.0 . Nie chce tutaj dawać żadnych linków do sprzedającego ten skrypt aby nie być posądzonym o jakąś reklamę. Może ktoś z was używał tego lub miał styczność, z tym skryptem i może podzielić się jakimiś opiniami nawet ogólnymi? Ktoś wie jak mógłbym sprawdzić bezpieczeństwo tego skryptu przed jego ewentualnym zakupem? Wiem że na bezpieczeństwo skryptu wpływa trochę czynników zarówno po stornie skryptu jak i administracji nim, ale jak się upewnić że zakupiony skrypt będzie bezpieczny. To co na co głównie zwróciłem uwagę to obsługa płatności Dotpay. Interesuje mnie tego typu skrypt ze względu na to że chciałbym założyć bazę noclegów swojego rejony i wyłącznie swojego rejonu oczywiście przez jakiś rok pewnie będzie to darmowe, bo nim uda mi się zdobyć jakąś sensowną pozycje w wyszukiwarce oraz odpowiednia reklamę, to trochę minie. Później chciałbym korzystać z płatności za wstawiane ogłoszenia i wtedy miałbym już odrazy zaimplementowany system płatności Dotpay.

A może ktoś poleci jakiś inny skrypt za pomocą którego mógłbym stworzyć bazę noclegów i później jeszcze miałbym możliwość podłączenia systemu płatności?

Temat też zamieściłem na forum.php.pl nie chcę zaśmiecać dwóch forów, ale pomyślałem że zasięgnę informacji w dwóch “źródłach”.

Pozdrawiam

Jekobb.

Nie wiem czy taki jest. Zawsze można poprosić kogoś kto zawodowo piszę skrypty żeby taki napisał.

Wszystkich zainteresowanych skryptami bazy noclegowej zapraszam do składania zapytań na stronie

Skrypt bazy noclegowej

Od wielu lat zajmujemy się pisaniem profesjonalnych skryptów baz noclegowych, portali turystycznych itp. Nasze rozwiązania są w 100% dostosowane do potrzeb Klienta, przez co na głowę biją gotowe skrypty

Dodane 07.04.2011 (Cz) 12:36

Zapraszamy także na naszą druga stronę firmową, gdzie można zamówić Skrypt bazy noclegowej.

Jeżeli chcesz mieć PROFESJONALNE rozwiązanie, zamiast zakupu gotowego skryptu bazy noclegowej , zamów dedykowane oprogramowanie.