Skrypt do strony www

Witajce! :))

P.S. ale nie taki jak phpBB2 tylko jakis do strony www;) nie musi byc jakis super ekstra tylko taki zebym jakis do podstaw mial;0;)

Yours,

Macias :))

Thanks From The Mountain;)))))))

To są chyba jakieś przykładowe foldery, nie musisz ich wrzucać.

a skad mam obojetnie jakie wziac?

Nie bardzo rozumiem?

Folder robisz po to, aby nie mieć śmietnika, dla przykładu folder “Grafika” i tam umieszczasz wszystkie pliki graficzne.

no ale chodzi o to skad mam wziac cos podobnego do np. phpBB2 tam mam wszystko… wszystkie foldery pliki itp… czy instnieje cos takiego tylko ze do stron www?

Więc masz na myśli gotowe strony typu jportal? Tu powinieneś coś znaleźć:

:arrow: http://www.hotscripts.pl/PHP/Skrypty-i-komponenty/Cms

jako że jesteś początkująco początkującym, proponuję ci najpierw na własnym komputerze zdobywać umiejętności zanim zadebiutujesz w necie. Stron komputerowych są setki i wszystkie o tym samym. Biorąc pod uwagę twoje umiejętności (przeczytany kurs html) wątpię, aby ta twoja strona podbiła internet. Rób gdzieś na uboczu nowe strony, aż zdobędziesz przyzwoite umiejętności, w tym samym czasie szukaj niszy w tematyce, aby zaskoczyć czymś nowym i tym sposobem przyciągnąć nowych czytelników. Jednak wiedza oparta na przeczytanym kursie html raczej ci przeszkodzi - jeśli już posiadasz wyjątkowo interesujące informacje z tematyki komputerowej, zgłoś się do jakiegoś istniejącego serwisu i dołącz do redakcji, bo z ręką na sercu nie wróżę ci powodzenia - przynajmniej w tej branży i po przeczytanym kursie html.

Zobacz tutaj:

:arrow: http://www.all.tunia.pl/index.php?path= … PHP%2FCMS/

proste CMS z którymi sobie dasz rade.

Dzieki Nook;)) zaraz wprowadze to na server

I dzieki Szuman za porade;))))

I dla Vulture ze sie naszukal chociaz to nie to co chcialem;))

Yours,

Macias

nie ma sprawy, szkoda, że mi nikt nie doradził, gdy na tematykę swojej pierwszej strony wybrałem porady webmasterskie :wink: