Skrypt do strony www

(Macias123) #1

Witajce! :))

P.S. ale nie taki jak phpBB2 tylko jakis do strony www;) nie musi byc jakis super ekstra tylko taki zebym jakis do podstaw mial;0;)

Yours,

Macias :))

Thanks From The Mountain;)))))))

(4vulture) #2

To są chyba jakieś przykładowe foldery, nie musisz ich wrzucać.

(Macias123) #3

a skad mam obojetnie jakie wziac?

(4vulture) #4

Nie bardzo rozumiem?

Folder robisz po to, aby nie mieć śmietnika, dla przykładu folder "Grafika" i tam umieszczasz wszystkie pliki graficzne.

(Macias123) #5

no ale chodzi o to skad mam wziac cos podobnego do np. phpBB2 tam mam wszystko... wszystkie foldery pliki itp... czy instnieje cos takiego tylko ze do stron www?

(4vulture) #6

Więc masz na myśli gotowe strony typu jportal? Tu powinieneś coś znaleźć:

:arrow: http://www.hotscripts.pl/PHP/Skrypty-i-komponenty/Cms

(Szuman) #7

jako że jesteś początkująco początkującym, proponuję ci najpierw na własnym komputerze zdobywać umiejętności zanim zadebiutujesz w necie. Stron komputerowych są setki i wszystkie o tym samym. Biorąc pod uwagę twoje umiejętności (przeczytany kurs html) wątpię, aby ta twoja strona podbiła internet. Rób gdzieś na uboczu nowe strony, aż zdobędziesz przyzwoite umiejętności, w tym samym czasie szukaj niszy w tematyce, aby zaskoczyć czymś nowym i tym sposobem przyciągnąć nowych czytelników. Jednak wiedza oparta na przeczytanym kursie html raczej ci przeszkodzi - jeśli już posiadasz wyjątkowo interesujące informacje z tematyki komputerowej, zgłoś się do jakiegoś istniejącego serwisu i dołącz do redakcji, bo z ręką na sercu nie wróżę ci powodzenia - przynajmniej w tej branży i po przeczytanym kursie html.

(Skr3czu) #8

Zobacz tutaj:

:arrow: http://www.all.tunia.pl/index.php?path= ... PHP%2FCMS/

proste CMS z którymi sobie dasz rade.

(Macias123) #9

Dzieki Nook;)) zaraz wprowadze to na server

I dzieki Szuman za porade;))))

I dla Vulture ze sie naszukal chociaz to nie to co chcialem;))

Yours,

Macias

(Szuman) #10

nie ma sprawy, szkoda, że mi nikt nie doradził, gdy na tematykę swojej pierwszej strony wybrałem porady webmasterskie :wink: