Skrypt Greasemonkey Firefox


(Masaj) #1

Skrypt Greasemonkey Firefox allegrotools. clock.ie  odliczający czas do zakończenia aukcji na allegro oraz allegrotools.gmaps.ie poszukuję do ww. przeglądarki.

Strona na której były te skrypty jest już wyłączona i nie można ich ściągnąć ponownie, a google nie wiele znalazłem, także jeśli ktoś miałby na HDD lub znał lokalizację byłbym wdzięczny.


(Bogdan_G) #2

Chyba żeby ktoś miał skrypty do tego dodatku, ale będzie trudno, bo te strony działały od 2009 roku. Deko nieaktualne.

Żeby ominąć problem, a mieć dostęp do aukcji, to pobrać malutki programik. Będzie krzyczeć na czerwono, ale wypakować, zipa usunąć, to przestanie ostrzegać. To przez program do pakowania framno. No i będziesz mieć w trayu przez siebie zdefiniowane aukcje allegro, czyli - ile czasu do zakończenia aukcji itd. Ten program jest na stronie forum Odkurzacza - ten sam autor


(Masaj) #3

Może i tak, ale raczej chodzi mi głównie o skrypt GM, który działał bez problemów i ograniczeń związanych z wygaśnięciem strony www. Jeśli ktoś ma ten skrypt proszę o kontakt na forum.

 

Skrytp: allegrotools. clock.ie


(dragonn) #4

Jako że strona www allegro ostatnio uległa całkowitemu przebudowaniu to jeśli skrypt pochodził z wersji sprzed temu przebudowaniu to obstawiam że i tak nie będzie działał.