Skrypt Greasemonkey Firefox

Skrypt Greasemonkey Firefox allegrotools. clock.ie  odliczający czas do zakończenia aukcji na allegro oraz allegrotools.gmaps.ie poszukuję do ww. przeglądarki.

Strona na której były te skrypty jest już wyłączona i nie można ich ściągnąć ponownie, a google nie wiele znalazłem, także jeśli ktoś miałby na HDD lub znał lokalizację byłbym wdzięczny.

Chyba żeby ktoś miał skrypty do tego dodatku, ale będzie trudno, bo te strony działały od 2009 roku. Deko nieaktualne.

Żeby ominąć problem, a mieć dostęp do aukcji, to pobrać malutki programik. Będzie krzyczeć na czerwono, ale wypakować, zipa usunąć, to przestanie ostrzegać. To przez program do pakowania framno. No i będziesz mieć w trayu przez siebie zdefiniowane aukcje allegro, czyli - ile czasu do zakończenia aukcji itd. Ten program jest na stronie forum Odkurzacza - ten sam autor

Może i tak, ale raczej chodzi mi głównie o skrypt GM, który działał bez problemów i ograniczeń związanych z wygaśnięciem strony www. Jeśli ktoś ma ten skrypt proszę o kontakt na forum.

 

Skrytp: allegrotools. clock.ie

Jako że strona www allegro ostatnio uległa całkowitemu przebudowaniu to jeśli skrypt pochodził z wersji sprzed temu przebudowaniu to obstawiam że i tak nie będzie działał.