Skrypt,który nie zmuli serwera

Wiem,ze jest mnóstwo tematów dot.wyboru skryptu forum,ale każdy poleca co innego i nie wiem co wybrać;/ Jaki skrypt polecacie do takich parametrów hosta:

pojemność-1250 MB

mies transf-5Gb

Mysql- do 100mb

Podajesz tylko parametry serwera. Tutaj ważne są też informacje takie, jak ilość użytkowników itd. Pomyśl nad PHP-Fusion, Extreme Fusion, Drupal

forum nie będzie dużo obstawiam jakies maax 200 uzytkownikow ale naprawde to już jest b.duza ilosc:P

Jak ci zalerzy na mega lekkości to PunBB ale jeśli chcesz mieć bardziej funkcjonalne to phpBB3 (powinoo wytrzymać :wink: masz strasznie mały transfer :D)

Wiem,ze malo ale nie stać mnie na lepszy host;p inne,ale w podobnej cenie z większym transferem mają ograniczoną baze mysql do chyba 2 mb:/ więc lipa. Myślę,że użytkownikow będzie nawet mniej niz 200 to jak uważacie wystarczy te 5gb?

Co do skryptu to czytalem jeszcze o SMF,ale jego wygląd mi się jakoś nie podoba

200 online czy 200 użytkowników zarejestrowanych wogole?

jakie jest rpzeznaczenie tej strony? jak np osiedlowa, dla druzyny pilkarskiej itp ktora będzie miala tylko stałych użytkownikow i niewielką ich ilosc to te 5GB spokojnie wystarczy

bo przy 200online srednio dzienie to te 5GB to na dzien moze nie starczyc

Wygląd się nie liczy :stuck_out_tongue: wygląd idzie Themem zmienić (wiem bo jestem Stylerem :slight_smile: )

Skup sie na funkcjonalności :slight_smile: nadal polecam phpBB3 a odpowiedni styl zmieni kształt forum nie do poznania :slight_smile:

SMF odradzam fajnie się modyfikuje ale jest bardzo biedny :confused:

200 użytkownikow bo online to moze sie z max 20 uzbiera :lol: ale to i tak pewnie duża nadwyżka.To fajnie jak te 5gb wystarczy.

Ok a teraz powracam do pytania o skrypt forum. Polecacie jakieś jeszcze?(darmowe oczywiście;p) takie w miarę nieskomplikowane,aby było;p

phpbb3 - większe możliwości ale bardziej transferożerne

punBB - mniej mozliwości ale szybsze

to ile transferu to zelzy tez np od skórki.

jak full obrazków to będzie sporo czerpać