Skrypt logowanie do połączenia z forum

Witam mam dwa pytania do wyprawnych webmasterów. Szukam gotowego skryptu logowania oraz rejestracji który mógł bym dopasować do mojej strony a następnie połączyć go z bazą forum. Aby po założeniu konta na stronie tworzyło się także konto na forum ??

Przeszukałem pełno stron www z darmowymi skryptami i jest ich pełno ale nie wiem który mógł by spełnić moje wymagania.

Co mi polecacie ??

PS. Wiem, że praktycznie wszystkie skrypty które obsługują bazy danych da się połączyć z forum. Znalazłem super skrypt niestety chodzi on na plikach tekstowych i nie wymaga bazy, wiem, że raczej nie poradzę i nie połączę go z forum ale warto spytać czy wy macie jakieś pomysły??

No jeżeli znalazłeś pełno takich skryptów to wystarczy teraz testować, testować i jeszcze raz testować :-> Poza tym może spróbuj napisać to sam, stwórz forum, pooglądaj bazę danych, kod, i stwórz coś podobnego :slight_smile:

Proste, wystarczy w skrypcie rejestracji dodać linijkę która będzie dodawała usera w tabelach forum i tabelach stronki, to samo z logowaniem.