Skrypt pobieranie z wrzuty

Najprostszą metodą pobierania wszelkich filmików i muzyki ze stron internetowych jest użycie przeglądarki Firefox i doinstalowanie do niej dodatku:

DownloadHelper. Dzięki niemu na górnym pasku ikonkowych przycisków Firefoxa pojawi się nowa ikonka (taka z trzema kulkami). Gdy wejdziesz na jakąkolwiek stronę zawierającą odtwarzaną muzykę lub wyświetlane filmy (Wrzuta, YouTube, Google Video itp.), ta ikonka zacznie się obracać, oznaczając mozliwość pobrania danego pliku. Wtedy kliknij znajdujacą się obok tej ikonki maleńką strzałkę. Pokaże się lista, zawierająca możliwe do ściągnięcia elementy (muzykę oraz wideo). Podsumowując, cała operacja pobrania żądanego nagrania polega na dwóch kliknięciach: najpierw klikasz na strzałeczce obok ikonki z kulkami a potem na ukazanej liście klikasz odpowiednie nagranie, które chcesz ściągnąć. Dosłownie kilka sekund i już sięściąga. Polecam.

Oto link do tego cennego dodatku DownloadHelper:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3006

a to do samej przeglądarki Firefox, jeśli jeszcze jej nie masz:

http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox

Mi chodzi o sam skrypt nie o ściąganie jak bym chciał ściągać to dopisał bym sr/f i nic więcej.

W firefoxie zainstaluj dodatek Greasemonkey i zainstaluj (lub najpierw przejrzyj) skrypt:

http://userscripts.org/scripts/show/60122

A nie zablokowali wczytywania obrazków z innej domeny niż wrzuta.pl? Próbowałeś włożyć w html>

No dobra może i chodzi Ci o skrypt, tylko pytanie - po co ci on kiedy jest tyle innych możliwości do ściągania. Ostatnio nawet pojawiła się stronka co możesz zmienić tylko 1 literę w adresie tj. dodać d i plik się ściągnie.

link do strony do ściągania z wrzuty.

http://wrzuta.g4c.pl/

W źródle masz otwarty kod.