[skrypt]własny hosting for przemo

Witam

poszukuje skryptu w którym będzie można otworzyć hosting for oparty na skrypcie przemo

cos takiego jak ok1.pl

może ktoś mi podać link?

Z góry dzięki za pomoc

Hmm, a sprawdź czy Cię usatysfakcjonuje www.cba.pl

krychap199220 , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący dokładniej o problemie. W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.

Nie chodzi o to… :roll:

krychap199220 , z tego co wiem to takie skrypty są płatne a po drugie musiał byś mieć ogromny hosting.

Na razie mam 50GB powierzchni na dysku. Więc starczy.

I jak ktoś ma ten skrypt albo wie z skąd można go ściągnąć to proszę o pomoc

Chodzi Ci o skrypt forum dyskusyjnego?

Jeśli dobrze zrozumiałem może to być phpbb który możesz pobrać z tej strony.

:arrow: http://www.phpbb.pl/

Widzę że nowy system szkolnictwa w Polsce nie sprzyja umiejętności czytania ze zrozumieniem patrząc na odpowiedzi w tym temacie.

Autorowi tematu chodzi o skrypt który będzie umożliwiał osobom rejestrującym się na jego stronie tworzenie własnych for opartych o skrypt “phpBB by Przemo”.

Raczej wątpię abyś znalazł coś takiego za darmo. Najlepsze było by zlecić napisanie takiego skryptu jakiemuś programiści gdzie przybliżony koszt takiego przedsięwzięcia to około 3-4 tyś. złotych. Do tego potrzebny byłby ci jakiś hosting dedykowany a przynajmniej VPS.

Nie ma takiego darmowego skryptu, widziałem płatne lecz nie pamiętam gdzie. Popytaj na forach supportująych przema to się dowiesz. Jednak cena na pewno była mniejsza niż wyżej podane 3-4tys :smiley:

A co do wydajności serwera, to nie chodzi tu o miejsce lecz o takie parametry jak zasoby CPU i RAM, wiem że sporo osób uważa przema za zamulający kombajn, ale przy odrobinie dobrej woli i optymalizacji działa dobrze (przynajmniej na mojej stronie), co jednak nie znaczy że zdecydowałbym się na prowadzenie hostingu sporej ilości taki for, nie wiesz co będą robili admini. Nie daj boże na kilku forach hostowanych u Ciebie pojawi się spory ruch, admini odpalą zbędne dodatki to Ci maszynę zajadą raz dwa :smiley:

http://www.allegro.pl/item869409636_hos … aszam.html

O to ci chodzi ?