Skrypt wyświetlający najczęściej wyszukiwane frazy

Witam potrzebuje skrypt wyświetlający najczęściej wyszukiwane frazy pod wyszukiwarkę zrobioną w Google.Czy ktoś ma taki?

Nie wiem specjalnie o co chodzi, jaki skrypt chcesz dokładnie, i do jakiej wyszukiwarki on ma być podpięty, co więcej wątrpie żebyś tak dopsowany skrypt pod swoje wymagania znalazł, ale można coś takiego zrobic znając odrobione php.

Zapytanie $_POST z formularza zawierające szukaną fraze rozdzielasz na dwie zmienne, jedna sobie wykonujesz zapytanie do szukajki, a drugie zapisujesz do tabeli mysql ,w tabeli robisz trzy pola: fraza,data,hit -do frazy zapisujesz fraze, do data date.

Na stronie gdzie chcesz mieć wyświetlane frazy, więc wyświetlasz po prostu tam np 10 rekordów z największymi wartościami w polu “hit”.

Przy każdym zapytaniu w wyszukiwarce tam się to dodaje tak jak mówiłem do tabeli, w przypadku gdy istnieje już dana fraza, to po prostu w danym rekordzie dodaje się do pola “hit” jeden punkt, w przypadku gdy jeszcze nie ma takiej frazy w tabeli dodaje ją i tworzy z “hit” = 0, jak to wcześniej pisałem.

Dodatkowo możesz też zrobić czyszczenie starych nie potrzebnych zapytań w instrukcji warunkowej przy każdym zapytaniu, w IF po prostu dajesz warunek że jeśli dzisiaj sobota i ktoś wysłał zapytanie szukające to tabela czyści się z wszystkich prócz 10 rekordów z największa wartością w “hit”.

Te pole hit to po prostu ilość potwórzonych zapytań danej frazy.

Kurcze ale się rozpisałem…no ale jak coś tam się znasz na programowaniu to sklecisz, skrypt, jak co to pytaj :pp