Skup okien?

czy istnieje coś takiego?? bo posiadam trochę starych plastikowych okien i nie mam pojęcia jak się ich pozbyć

wystawić do śmietnika, raz na jakiś czas zbierane są odpady grubo gabarytowe, ale wcześniej ktoś na pewno je sobie weźmie :stuck_out_tongue:

zawsze można na allegro…

heh uwież że raczej tych okien bym nie sprzedał to są te pierwsze plastiki co robili i sie troche powyginaly mają już ok 11lat jak nie więcej . A do śmietnika się raczej nie zmieszczą bo mam ttylko taki maly zielony kosz na śmieci a nigdzie blisko kontenerów nie ma troche lipa bo do lasu przecie ich nie wyrzucę nie bede zaśmiecał naszych pięknych lasów :smiley:

obok tego kosza postaw :slight_smile: jak coś to nie twoje :smiley:

A może jest w Twojej okolicy punkt zbierania materiałów problemowych i je przyjmą?

Jak kontenera nie ma to i punku materialów problemowych nie będzie :]

Przecież pisałem że jak masz tylko mały zielony pojemnik na śmieci, to gmina czy miasto przynajmniej raz w miesiącu albo na kwartał organizuje wywózkę odpadów wielkogabarytowych. Wystarczy dowiedzieć się kiedy i wystwić okna i po krzyku.

aha to mam nadzieje że u mnie w miescie cos się takiego organizuje :smiley: jutro się musze dowiedziec a puki co to dzięki za pomoc

Szkło na skup a plastiki na śmietnicho :slight_smile: