Skuteczne sposoby na znalezienie klientów

Witam,

 

chcę założyć firmę i głównymi usługami firmy będzie stworzenie stron internetowych, pozycjonowanie, optymalizacja, audyty. Jedna rzecz tylko mi stoi na przeszkodzie: jak skutecznie zdobyć klientów na samym początku? Dla testów dzwoniłem do kilka film z propozycją nowej strony www bo oni mieli stare i nie dostosowane do urządzeń mobilnych i za każdym razem mi dziękowali… Na e-maile nikt nie odpowiada…  Nie stać mnie póki co na zrobienie banera reklamowego i umieszczenie go w centrum miasta przez wzgląd na wysokie opłaty. Ma ktoś firmę tego typu? jak zdobywacie klientów?? Moja firma ma bardzo konkurencyjne ceny (najniższe akurat w okolicznych miastach). Bardzo proszę o radę. Z góry dziękuję.

Do firmy dzwonią dziesiątki takich osób, firmy nawet jeśli mają stare strony to albo nie mają kasy na nowe albo im się nie chce za to zabrać.

Myślę, ze musisz zdobywać klientów powoli a potem prosić o polecanie albo wprost pytać czy znają kogoś, kto by potrzebował twoich usług!

“Chcę założy firmę…” - “moja firma ma bardzo…”

Swego czasu w pewien sposób miałem styczność z tą dziedziną i z moich obserwacji wynika, że mniejsze firmy zwykle decydują się na:

Pomijając to, że akurat nie potrzebuję nowej strony to nawet gdybym chciał kogoś do czegoś takiego zatrudnić to nie firmę, która sama do mnie wydzwania :slight_smile:

Jeśli strona www jest bardzo dobrze wypozycjonowana + AdWordsy, w kontakcie jest adres e-mail to klienci powinni sami się zgłaszać no nie? 

Nie cena jest ważna ( bez względu na oczekiwany poziom usługi ) a jakość.

Dziękuję wszystkim :wink: postanawiam założyć firmę i odejść z pracy :wink: czuję,że to się uda :slight_smile: