Skuteczny lekki antivirus

witam jaki jest dobry nie pochłaniający  zasobów windows 10 antivirus? mam avasta ale ten muli mi lapka… i mam jeszcze jedno pytanie jak mam naprawić dlc watchdog violation?? pokazuje mi się niebieski ekran po podłączeniu rutera do usb.

Wszystko zależy ile masz ramu. Dużo dobrego słyszałem o SecureAPlus, dobry też jest Nod32

Co do antywirusa - z darmowych Panda Free Antivirus 2016.

Z płatnych - Kaspersky na przykład, wybór jest tutaj duży. Mam Kaspersky i nie zamula a przy tym to jeden z najbardziej cenionych antywirusów na świecie.

Chyba najlżejszy, darmowy i skuteczny antywirus, to ten: http://www.dobreprogramy.pl/Crystal-Security,Program,Windows,35715.html

2gb

U mnie na 4 GB RAM Kaspersky bardzo zamula

ok a jeli chodzi o ten blad dpc???

A po polsku - to o jaki konkretnie błąd chodzi?

@maciekk26

Na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów, dziękuję za uwagę.

 

DPC WATCHDOG VIOLATION

To chyba wina Pana komputera bo u mnie nic nie zamula a również mam 4 GB RAM.

Również podpinam się do pytania. Jaki skuteczny, lekki antywirus dla W10? Posiadam 4GB RAM. Zastanawiam się nad Pandą.

Żaden. Wbudowany Defender starczy. Idealny nie jest, ale nie ma zabezpieczenia idealnego. Dla zwykłego Kowalskiego wystarczy to co jest już w Win 10.

1 polubienie

NA słabsze laptopy zawsze polecam: http://www.dobreprogramy.pl/Panda-Free-Antivirus,Program,Windows,57976.html

ja polecam Avira free

Ja póki co mam Defendera od MS. Defender póki co, spisuje się świetnie do codziennego przeglądania internetu. 

1 polubienie

Ja używam najnowszej wersji Noda (9.0.318) i jestem bardzo zadowolony. Program bardzo lekki

Ja polecam nortona bardzo dobry antywirus. 

Defender powinien wystarczyć. Testowałem różne antyviry, ale zawsze wracałem do Defendera. Działa najszybciej, chociaż pewnie najskuteczniejszy to on nie jest :slight_smile: