Skuteczny pakiet zabezpieczający

Witam,

 

poszukuję dobrego pakietu zabezpieczającego. Do tej pory od X lat miałem KIS, w sumie byłem zadowolony, ale postanowiłem nie dorabiać Rosjan. 

 

Mój wybór padł na nowy Norton Security, ale pod Windowsem 8.1. coś słabo chodzi ten pakiet - mianowicie skanowanie zatrzymywało się na archiwach rar (niektóre moje archiwa mają ponad 6 GB - z plikami .psd i .jpg) i za chiny ludowe nie chciało pójść dalej. Dlatego odinstalowałem ten program.

 

Kolejny trop to produkt GData, ale z tego co pamiętam, już kiedyś go miałem w wersji półrocznej z jakiejś gazety i strasznie mulił neta. Nowy pakiet też wyprawia takie manewry?

 

Koniec końców zainstalowałem AVG Internet Security 2015, użytkownicy DP wrzucali linki do darmowych licencji 1-roczych. W sumie działa niby okej, ale moim zdaniem to nie jest ta sama marka co KIS, Norton czy chociażby GData.

 

Dlatego mam pytanie do Was co możecie mi polecić na bazie własnych doświadczeń? Od razu mówię, że Comodo mnie nie interesuje i chciałbym żeby program był z jak najwyższej półki pod względem jakości.

microsoft security essentials i emet 5.2 Pozdro

http://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/windows-8/

Okej zdecydowałem się na Gdata Internet Security 2015.

A dlaczego nie Comondo?

Tak go zachwalają.