Skuter do 2200 zł

Witam wszystkich … mam dostać skuter w prezencie do 2200 zł i mam sobie wybrać. Ja osobiście myślałem nad KINGWAY COLIBER ale czekam na wasze propozycje.

i jeszcze jedno- co to znaczy że silnik np jest na dotarciu lub nie jest na dotarciu bo niewiem ??

z góry dzięki :slight_smile:

To znaczy że musisz wlewać do baku więcej oleju (bogatsza mieszanka) i że nie możesz rozwijać maksymalnej prędkości i za długo jeździć dopóki nie dotrzesz silnika, bo możesz zatrzeć tłok w cylindrze a wtedy to ■■■■ chlup. :stuck_out_tongue:

KINGWAY COLIBER - chińczyk…

lepiej poszukaj coś używanego produkcji japońskiej lub francuskiej.

duża lepsza jakość i dłużej nim pojeździsz.

@niezDarek zgadzam się z Tobą . W TVN Turbo kiedyś oglądałem ,to jednemu ziomowi odleciało koło podczas jazdy więc miło nie było :wink:

Może YAMAHA BWS 50 ?

dokładnie chodziło mi o awaryjności, co do przypadków wadliwości produktów chińskich to wystarczy przejść sie do jakiegoś większego sklepu gdzie oferowane są skutery i zobaczyć ile jest naprawy gwarancyjnej, pęknięcia spawów to niestety największy problem i najpoważniejszy.

jeszcze jeden plus dla sprzętu made in japan, są zwykle troszkę mocniejsze przez co bardziej dynamiczne a o to chyba chodzi w skuterze.

nawet jeden koń mechaniczny więcej w przypadku skuterów to naprawdę dużo,

jeszcze moment obrotowy ale ten rzadko gdziekolwiek podają.

dodam jeszcze tylko że skuter ma być nowy nieużywany a raczej YAMAHy BWS 50 nowej nie kupie za tyle kasy :frowning: a jeszcze jakieś propozycje ??

jak nowy to ja bym nie kupował żadnego, bo szkoda kasy na chińczyka, kasa w błoto,

dogadaj się z tym co ci kupuje czy nie może być używany.