Skuter!

A więc tak na wakacjach mam zamiar kupić sobie skuter ale nie mam żółtego pojęcia jaki . Nie chcę stracic duzo kasy na jakieś dziadostwo a potem tego zalowac …I chciałabym od was jakies porady moze jakąs stronkę ze skuterami lub cos podobnego skuter tak gdzies do 3k (tysięcy) moze byc uzywany …A jakby co to do 4 k :slight_smile:

Dla niewiedzących jestem dziewczyną 12 lat za pol roku będę zdawac na kartę moto-rowerową …

Aha i na skuterach umiem jezdzic :slight_smile: Bo jezdzilam u kolegów … Ale na swoim to jednak inaczej :wink:

Tak więc proszę o pomoc.

Z góry dziękuję .

Piaggio,Yamaha.Honda,Peugeot,Suzuki <----- Te marki są godne polecenia

Nie bierz jakichś Chińskich syfów

zgadzam się lepiej kup używany jakiejś dobrej firmy

Czy dobrze rozumiem… masz zamiar jeździć skuterem nie mając ani karty motorowerowej ani 18 lat?? :? życzę łagodnych spotkań z panami mundurowymi :stuck_out_tongue:

A z marek to polecam Piaggio, Peugeot

jak byś była chłopakiem to radziłbym ci kupić jakieś ścigacza ale tak to bierz skutera ze znanej marki tak jak koledzy doradzają :slight_smile:

Djablo czytając twój post nie wiem czy się śmiać czy płakać OMG! … Jeździłeś kiedyś na ścigaczu jakimkolwiek (pewno na jawie po trawie)? Mój brat jeździ (obecnie CBR 900 RR Fireblade ), powiem ci jedno, nigdy nie zaczyna się od dużych moto bo to śmierć pewna (lub dla szczęściarzy przynajmniej gleba) dla niewprawionej osoby. Poza tym laska jest za młoda na motorower a co dopiero na moto na które trzeba mieć prawko (hallo). Weź jakiś markowy sprzęcior, z daleka od chińskich szajsów które zalegają zwłaszcza hipermarkety. Co do używek to pewno bedą miały “pościągane” dławiki więc śmigać da się ponad te standardowe 45 km/h (czasem dość sporo)… proponuję przede wszystkim rozwagę…

Lol xD Skuter zalicza się do pojazdów moto-rowerowych …

Dopiero do skuterów o pojemności powyżej 50cm3 trzeba mieć prawojady … A karte moto -rowerową mozna zdawac mając 13 lat… Więc nie wiem po co mi 18 xD

A i jeszcze jedno przeciez wiadomo ,ze poki nie będę miec tej karty nie będę jedziła po ulicach …

Ps: Dzienx za odpowiedzi :stuck_out_tongue:

Proponuje lepiej kupić jak na pierwsze moto Yamaha R1 :stuck_out_tongue:

Mam ino nadzieje, ze niemieszkasz w Krk 8) Bo 13latkowi to i rower zadużo na miejskie ulice, widząc co takie mlodociane pociechy wyrabiają ;\

to…na około bloku po chodniku ?? :hahaha:

tu się zgodzę,jak widziałem te dzieci co na komunie podostawały skutery i pod oknami mi jeździły z 30 na godzine,więcej to chałasu narobiło,to nie dobrze mi się robiło.Ostatnio z kolegą zabrałem się skuterem i rozpędziliśmy się do 75km/h :smiley: i nawet fajny taki skuterek ale bez ogranicznika,lecz to raczej nie na polskie drogi :stuck_out_tongue:

Te marki też polecam i aprilia i gilera też jest dobra (silnik piaggio), i wszystkie inne z silnikiem minarelli horinzontal, np: beta eikon, aprilia.

Silniki mają dobre, ale jeśli chodzi o wygląd to takie sobie.

Słabe są, nie polecam.

D@aiwodos bez beznadziejnie głupich komentarzy proszę ,nie wiesz gdzie mieszkam w jakiej dzielnicy więc nie wypowiadaj się na takie tematy …

Nie,nie mieszkam w Krakowie :stuck_out_tongue:

Aha i nie mieszkam w bloku lol …

Tak jak napisała karta motorowerowa (skutery) jest darmowa.Ja polecam skuter firmy peugeot fajny i solidny (dobre) skutery.

Hehe… nie zrozumiałeś mnie… ja miałem namyśli MAŁE ścigacze do 50ccm np. coś takiego. Może jest szybki ale blokade można założyć. Wspomniałem też że jak dla dziewczyny to lepszy jest skuter bo nie trzeba zmieniać biegów.

Markowe skutery są dobre ale troche drogie :frowning:

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Zgadzam sie koledze sie cos pomylilo ;);):wink: A co do wyrabiania karty to chyba w 1 gim sie wyrabia :shock:

tak wyrabia sie w 1 gimnazjum ale moj kumpel kupił sobie skuter jak był w 6 klasie podstawowki i w 6 klasie zdał sobie na karte u znajomego :slight_smile: