Skydrive - odzyskanie usuniętych plików

Witam,

czy jest możliwość odzyskania usuniętych danych przez klienta tak jak to jest w dropbox i sugarsync?

Pozdrawia,

Maciek.

w SD nie ma tzw kosza, więc nie odzyskasz. Chyba, że klient tworzy specjalny folder do kasowanych plików; zaloguj się do SD w przeglądarce, jak plików przez stronę nie ma to ich nie odzyskasz

Czyli skydrive jest gorszy od drivebox i sugarsync.

W dodatku, sugarsync jest lepszy od drivebox, gdyż w sugarsync można synchronizować wiele rożnych folderów z innych ścieżek, a w drivebox tylko z jednego macierzystego folderu.

ja wiem czy gorszy? po co przestrzeń na kosz? korzystając z SD przez www podczas usuwania plików wyświetla się monit, że kasowanie jest trwałe.

z drivebox nie korzystam, wolę sam sobie wrzucić na SD pliki (robię to rzadko więc nie potrzeba mi apki do tego )

Każdy ma inne wymagania, ja wymagam aby ochronić dane przez przypadkowym usunięciem.

Ale funkcja przywracania danych jest lepsza w dropbox, bo tam zostaje zapisana każda wersja danego dokumentu, a także można wykupić pakiet gdzie będzie trzymał pliki usunięte przez cały rok. W firmie jest to bardzo przydatna rzecz :slight_smile: