SkyFire - szybka przeglądarka obsługująca flash

Witam.

Dzisiaj dowiedziałem się o przeglądarce SkyFire, i jej możliwościach. Czasami gdy jestem poza domem potrzebuje dostępu do stron internetowych, które aby były w pełni obsługiwane potrzeba być na kompie. SkyFire ma wszystko co duży firefoks ;p

Zaskoczenie przyszło gdy włączyłem serwis YT i z mojego pakietu znikło ostatnie 10mb i 5zł z konta. O dziwo film z YT załadował się bardzo szybko.

Ktoś używa/używał tej przeglądarki i możecie coś o niej powiedzieć ?

Rany, kiedy Wy zrozumiecie, że SkyFire to nie Firefox!? :evil:

Nie wiem czemu się dziwisz, że zniknął Ci transfer. Skąd niby miał by się wziąć ten film na Twoim telefonie, jak nie przez sieć?

Jak dla mnie na razie SF nie ma zbytniego zastosowania, mam Nokię E51, zainstalowałem SF bo tak wszyscy zachwalali. Rozczarowałem się, że nie można klikać w flashowych odtwarzaczach, co czyni go bezużytecznym do YT, Wrzuta.pl. Bo po prostu nie można przyciszyć dźwięku nie ściszając telefonu! Po drugie na Wrzuta.pl nie można odtworzyć muzyki bo trzeba wcisnąć “Play”.

Używam normalnej przeglądarki Nokii wbudowanej i jestem zadowolony, normalnie interpretuje strony. A gdy jestem poza zasięgiem Wi-Fi(tj. poza domem) to korzystam z Opery Mini, aby zaoszczędzić transfer.

Generalnie na razie nie polecam SF.

PS. Naprawdę fajnie jest jak Cię reklamy zaatakują na telefonie… :expressionless: