Skype 1.4.0.71 i problem z logowaniem

Witam,

Przesiadłem się na nową wersję programu i od razu się rozczarowałem. Skype nie pamięta, ostatniego zalogowanego użytkownika, chociaż zaznaczona jest odpowiednia opcja. Zaczyna mnie to irytować. Logowanie za każdym razem, czekanie, aż się lista kontaktów zaktualizuje… Czy ktoś ma też z tym problem? Pamiętam, że lazikar opisywał też jakieś problemy, ale u mnie jest tylko konto administratora w systemie i tylko ja korzystam ze Skype, więc to nie to. :confused: Dodam, że wyszyściłem dokładnie rejestr i pliki po wersji 1.3, ale to też nie pomaga.

Win XP Pro SP2

Dokładnie. U mnie chodziło o rózne konta.

Jednak problem rozwiazał się po instalacji nowszej wersji. ( 1.3.0.67) Jak narazie jest ok.

U ciebie to możesz spróbowac skasowac profil i ponownie utworzyć.

A nie stracę przez to kontaktów i limitu na SkypeOut?

Limit zapisywany jest na twoim koncie na ich serwerach wiec nic nie stracisz. A kontakty mozesz zrobic kopie. :slight_smile:

To nic nie daje. Obczaiłem, że ta nowa wersja tworzy zupełnie nowe pliki odpowiedzialne za ustawienia, kontakty itp. Jeśli utworzę całkowicie nowe konto na Skype to loguje się na nie normalnie, nie woła o hasło za każdym razem. Widać, ta wersja jest niekompatybilna z poprzednimi i jak ktoś utworzył sobie konto w Skype 1.3 to będzie miał takie kwiatki w 1.4. A nie uśmiecha mi się zmiana loginu. No cóż, powróciłem na 1.3