Skype 3.6 widok stron www

Witam, mam Skype 3.6 do niedawna strony www otwierałam ok. Czyli zawarte na nich nr telefonów wyświetlały się tak jak je webmaster zainstalował , a teraz są wyróżnione. Jest możliwość aby takie wyróżnienie wyłączyć? Strony otwieram przy wyłączonym Skype. Oto przzykład 012 121 21 12 i to jest wyrożnione, a komórka zapisana tak 0121212121 nie . Dlaczego? Proszę powiedzcie o co w tym chodzi, z góry dziękuję.

kalina , tak ,jak masz ikonke Skpye w przeglądarce ikonkę skype to lkiknij na nia i odznacz nie jestem pewien jak to się nazywało ale chyba Skype Addons lub coś psobnego :slight_smile:

W ustawieniach Skype ( Narzędzia/Opcje ), przycisk Zaawansowane ustawienia , odznacz pozycję: Zintegruj Skype z linkami “callto:” w sieci.

Dodatkowo, w ustawieniach przeglądarki internetowej Internet Explorer, czy Firefox możesz wyłączyć dodatki Skype.

Jeszcze lepiej jest odinstalować “cywilnego” Skype i pobierać wersję dla firm (z instalatorem MSI), a podczas instalacji zaawansowanej zrezygnować z dodatków, które są zbędne większości użytkowników, są tylko przyczyną znacznie większej zajętości pamięci oraz podobnych dylematów.

Jedynym uzasadnieniem ich instalacji jest nieodparta chęć ich używania :wink:

Dzięki,doprowadziłam tylko do tego aby ikona nie była podświetlona (na jaśniejszym tle) niż kolor paska i po sprawie. A robi się to klikajac na nią .