Skype, abonament?

Witam ! chciałbym usunąć konto skype poniewaz omyłkowo nacisnąłem zakup abonamentu (sam nie wiem czy to zrobilem, na tamtej stronie wszystko jest niejasne) poniewaz jedynie przeglądałem ceny. Dodam że nie mam ukończonych 18 lat a według polskiego prawa wszelkie umowy zawierane z nieletnimi sa nieważne. Prosze o pomoc jak anulowac abonament lub usunac konto.

Wątpię, żeby trzeba było cokolwiek z tym robić. nie wydaje mi się, żebyś przypadkiem wykupił abonament. Żeby to zrobić zrobić przelew, podać swój login i masę innych danych. Skoro nie zapłaciłeś tych pieniędzy to najzwyczajniej nie możesz go mieć.

A co do skasowania konta to chyba Skype nie oferuje takiej opcji. Zakładasz po prostu nowe konto.

Dziękuje za uspokojenie mi też się wydaje tak co do tego przelewu.

Najbardziej mnie zmartwiło… ŻE MOGę DZWONIĆ NA TELEFONY STACJONARNE :shock: a swoją pierwszą darmową rozmową wykorzystałem 3 lata temu :expressionless:

Na pewno nie zapłacę za coś, czego nie zamówiłem lub zamówiłem nieświadomie bez podpisania jakiejkolwiek umowy.

Na innych forach też czytałem o tym samym problemie, według mnie to jest jakaś paranoja

pushop , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

To faktycznie niesamowite, że po opłaceniu abonamentu mogłoby się dzwonić między innymi na stacjonarne. Co w tym jest dziwnego?! To, że swoją DARMOWĄ rozmowę wykorzystałeś 3 lata temu nie ma znaczenia przecież…

Na pewno nie zapłacę za coś, czego nie zamówiłem lub zamówiłem nieświadomie bez podpisania jakiejkolwiek umowy.