Skype - adapter Gigaset M34


(Maryś) #1

Witam.

Czy Ktoś z was używa adaptera Gigaset M34 USB i telefonu Siemens do połączeń Skype ? Proszę o opinię.

Pozdrawiam : Marian

PS.

Jeśli nie ten dział to proszę przenieść.


(Goldenkeylogger) #2

to raczej powinno byc w --------telefonia komórkowa----------


(Maryś) #3

Witam.

Szanowny Kolego Fighter :

Na jakiej to podstawie twierdzisz, że temat ten powinien być w dziale telefonii komórkowej ?

Po co w ogóle pisać o czymś o czym się nie ma pojęcia. Zastanów się.

Pozdrawiam : Marian


(Volvo5) #4

Witam,

Mialem adapter Siemens M34 w zestawie z telefonem Siemens Gigaset C340. Ogolnie to super sprawa, bardzo duzo funkcji, niech wspomne mozliwosc importowania kontaktow z outlooka do sluchawki, wspolpraca z MSN, Yahoo, ICQ no i co najwazniejsze mozliwos uwolnienia sie od kabli podczas rozmowy przez Skype.

Dodatkowo C340 dziala jak "zwykly" aparat podpiety do analogowej sieci telefonicznej, wiec mozemy sobie romawiac poprzez z TPSA (ewentualnie inna alternatwa) lub co jest o wiele ciekawsze przez Skype lub Skypeout.

Bawilem sie nim trzy dni i bardzo mi sie to spodobalo, sluchawka ma niezwykle daleki zasieg i dobrze wspolpracuje z baza. Rozmwialem przez Skype oraz Skypeout i nie bylo zadnych problemow.

Niestety nie wiedzialem ze mieszkanie, ktore wynajmuje ma lacze ISDN wiec nie dzialala mi "normalna" linia telefoniczna. Postanowile wiec, ze sprzedam to cacko i tego samego dnia pozbylem sie zestawu.

Glowna przewaga tego zestawu od Olympii Dualphone'a to brak kabli miedzy komputerem a baza i ponadto mozliwoc wspolpracy z innymi telefonami serii Gigaset.


(Maryś) #5

Witam.

Godik vel R : Dziękuję bardzo za opinię.

Pozdrawiam : Marian