Skype - co się dzieje? :o

Witam. Oto sobie przechodze obok siostry kompa, ona ma włączonego Skypa. I tak sobie patrze: Ona ma na koncie wychodzącym 4,20 PLN! !!

Ale ona nic nie zamawiała, i to napewno bo to ciapa. :x :x

Wiem, że Skype rozdaje darmówki ale nigdzie nie musiała wejść. I co nick został wylosowany??

Wie ktoś coś o tym??

A to tak ładnie grzebać w kompie siostry? :mrgreen:

Możliwe, że zostało wylosowane.

PS:

A skąd Ty możesz wiedzieć czy zamawiała czy nie? :slight_smile:

Bo ona siedziała akurat przy kompie i tak spojrzałem.

A na pewno nie zamawiała bo nie wie gdzie :lol:

Być może wylosowana. Ale losują także??

Nie tylko losują aby zachęcić do wykupywania minut ale nawet dnia 11.05.2006 wszyscy którzy zalogowali sie na stronie skype dostali kwote € 0,20 lub ruwnowartość tej kwoty w innej walucie. Niespodzianki sie zdarzają szczegulkie kiedy napędzają całą tą karuzle marketingową.

Obecnie jest promocja Ebay i Skype !

Rejestrując się w Ebay, poprzez kliknięcie zielonego banera na głównej stronie Ebay - w prawym górnym rogu strony, pod Wyszukiwarką Ebay, osoba zakładajaca konto Ebay otrzymuje na e-mail kupon/kod 30 min gratis w Skype (tj. około 2 zł gratis).

Może Twoja siostra zarejestrowała się w Ebay i dostała kupon promocyjny na e-mail, a może założyła 2 konta na Ebay i miała 2 kody promocyjne, a może drugi kod dostała od koleżanki/kolegi która/y też zalozył/a sobie konto na Ebay, ale nie korzysta ze Skype i odstąpił/a kod Twojej siostrze ?

Nie, mówię wam że nie! !!

ja też dostałem, to jest taka promocje. Wystarczy mieć wlączony skype o tej porze o której skype daje forse. Musiała na mejla jej przyjść wiadomość w której jest to opisane. TO NIE PROMOCJA Z EBAY

a propo SKYPE- czy to prawda, że jeżeli dzwonię z komputera na komputer to to nigdy nic nie kosztuje? (tzn chodzi mi o połączenie z USA, bo dzwonił ostatnio z tamtąd kolega i mówi że nic nie zapłaci, a ja nie wiem czy to samo dotyczy sytuacji kiedy to z Polski dzwoni się za ocean…?)

FREE :!: :mrgreen:

Rylec nic nie płacisz. Ja codziennie dzwonię do Szwajcarii ze Skype na Skype.

Dzięki za odpowiedzi!!

A ja sie tutaj spytam bo niechce zakladac nowego tematu bo to bezsensu jak moge tutaj sie zapytac :mrgreen: Chodzi takze o Skype i kase na koncie.

Kiedys byla taka promocja Skype’a ze jak sie weszlo w danym dniu to dostalo sie 0.20euro i sie zalogowalem i dostalem te 0.20€. Przez jakis czas nie uzywalem wogle Skype’a, ale ostatnio z ciekawosci zalogowalem sie (przez ta promocje eBaY I Skype) i patrze ze nie ma juz tych 0.2€. A wiec gdzie sie podzialy te pieniadze?? :?

Takie głupie argumenty zostaw dla siebie.

Być może pieniądze straciły ważność po długim czasie nieużywania skype. :?


z innej belki: cZy jak się zarejestruje w ebay.pl to mi przyślą jakiś list do domu??

Nie wypisuj głupot :evil:

mój kolega dostał € 0,20, a ja nie mimo, że codziennie jestem non stop na skype’ie tylko na niewidocznym ale czy to jakaś różnica