Skype i zachowanie kontaktow...?

Mam problem bo za kazdym razem jak reinstaluje windowsa to znikaja mi kontakty w skype bo na nowo programik jest wgrywany i nie ma skad zassac chocby z pliku kontaktow!! czy ktos sie oriwntuje jak mozna zachowac kontakty w skype no nie wiem wyslac je do jakiegos pliku lub na serwer tak jak w gg by mozna bylo pozniej po reinstalacji windowsa odzyskac te kontakty???

Wystarczy skopiować pliki z C:\Documents and Settings\Nazwa konta\Dane aplikacji\Skype przed formatem i po je spowrotem skopiować w to miejsce. :smiley:

a czy czasem skype automatycznie nie wysyla na swoj serwer kontaktow :?

u mnie po formacie i po instalce skype`a wszystkie kontakty byly spowrotem :slight_smile:

Pierwsze słysze. :o

tyle ze lazikar w dokument and setings jest owszem moje konto ale juz w nim nie ma ani folderu skype ani folderu ktory ty proponujesz czyli dane aplikacji a jak szukam we wszystkich folderach co tam sa to w moich dokumetach jest folder My Skype Pictures!! wiec nie wiem o jakim ty katalogu mowisz…

Jest to folder ukryty, aby zmienić widocznośc plików zrób: narzedzia/opcja folderow/pokaz ukryte pliki i foldery

o w morde a niech mnie masz racje! !!

Kurde wielkie dzieki!! :smiley:

szacuneczek :stuck_out_tongue: