Skype Kiano Slimtab 3GR 10 cali

Witam posiadam tableta Kiano Slimtab 3GR o przekątnej 10 cali zainstalowałam na nim aplikację Skype wszystko zainstalowało się bez problemu. Jednak podczas prowadzonej wideo rozmowy kiedy trzymam tablet w pionie obraz jest wąski natomiast kiedy w poziomie obraz na całym ekranie. Problem jest taki że kamerka jest umieszczona u góry w pionie a kiedy tak trzymam rozmówca nie widzi mnie w całości tylko gdzieś schowaną. Dodam że tablet posiada przednią i tylną kamerkę jak zrobić żebym w pionie albo w poziomie ja widziała pełny ekran oraz rozmówca ? Pozdrawiam :slight_smile:

Eee… Zablokować autoobracanie ekranu?

Albo bardziej go w daną stronę przesuń i patrz pod kątem a nie na wprost.

Panowie teraz doszedł taki oto problem tablet się strasznie zacina pomimo wielokrotnego przywracania do ustawień fabrycznych brak poprawy nawet po wejściu na stronę internetową. Tablet nowy parę dni temu kupiony, przy dłuższym użytkowaniu strasznie się nagrzewa. Podejrzewam jakąś wadę fabryczną, ponieważ tablet ma wgrane najnowsze oprogramowanie Android 5.1.1 czy to możliwe aby egzemplarz był wadliwy ? Czy ktoś miał podobne doświadczenia z tym modelem ? Pozdrawiam :slight_smile:

Temat do zamknięcia zakupiony tablet marki Lenovo i śmiga, nigdy więcej Kiano !