Skype na androida po polsku

Witam wszystkich.

Mam problem i potrzebuje waszej pomocy. Potrzebuje sciagnac aplikacje skypa na androida. Mieszkam w Usa i uzywam

telefon z androidem, gdzie glownym jezykiem jest angielski. Ustawilem jezyk polski na kompie w sklepie google i mam apke skypa po polsku.  Jak naciskam polska apke skypa w sklepie googla zeby sie sciagnela na telefonie automatycznie sciaga mi sie wszystko po angielsku. Ze zmiana skypa na polski na kompie nie ma problemu, ale na telefonie nie ma opcji zmienic na polski. W telefonie mam tylko jezyk angielski i hiszpanski bez opcji dodania latki po polsku. Google sklep czuje ze angielski to glowny jezyk na telefonie i instaluje mi skypa po angielsku.

Mam prosbe czy ktos moze podeslac mi na moj email polska, najnowsza wersje skypa na androida i sobie tylko przerzuce na telefon. Dzieki z gory. Taka opcja dla mnie bedzie najlatwiejsza.

moj email sfirecki@wp.pl lub piszcie na priv.

Przepraszam za brak polskiej czcionki, pisze z kompa w pracy. W domu mam polskie ogonki.

to tak nie działa.

aplikacja jest w wersji muli-language, a język ustawiany jest automatycznie na podstawie języka systemowego.

Cześć Skrzek.

Dzięki za odpowiedź. Jednak dalej będę prosił o podesłanie aplikacji Skypa. Czy Ty możesz mi podesłać aplikację na email? Chcę sam zainstalować i zobaczyć jak będzie po instalacji. Więc jeszcze raz powtarzam prośbę jeśli ktoś może ściągnąc aplikację Skypa na androida i podesłać mi na email będę wdzięczny. Mój email jest na górze w 1 poście. Dzięki.