Skype - nie chce logować

Od kilku lat używam tego samego konta do skype a od kilku miesięcy mam z nim problemy.

Używam win8 + skype dla pulpitu.

Problemy zaczeły pojawiać się w chwili gdy ktoś do mnie pisał/dzwonił i nic nie otrzymywałem lub tak samo ja dzwoniłem lub pisałem i nie było reakcji. Element wysyłania cały czas pokazywał, że wysyła natomiast nie potrafił sobie z tym poradzić.

W chwili obecnej nie pomaga już nawet reinstalka.

Prosiłbym o informację jak wyjść z tego problemu?

 

Pozdrawiam,

Witam.

 

Spróbuj w okienku uruchamiania (logo windows + r) wpisać %appdata% usuwasz całą zawartość katalogu skype wiąże się to z utratą wszystkich danych zapis czatu odebrane pliki jeżeli były zapisane w folderze My Skype Received Files kontakty na twojej liście skype nie zostaną usunięte.Oczywiście usuwanie plików robisz przy całkowicie wyłączonym skype możesz też włączyć sprawdzanie dysku czy nie posiada błędów na C

chwilowo działa. zobaczymy na jak długo. dzieki!

Wykonaj teraz jeden dwa restarty i zobacz jak będzie

A czy masz zainstalowaną najnowsza wersję skype?

Bo teraz skype blokuje wszystkie nieaktualnym wersjom możliwość logowania.

Jeśli masz automatyczne logowanie to niezaktualizowany skype się zaloguje (przynajmniej do niedawna jeszcze tak było) ale jak się wylogujesz i próbujesz zalogować ponownie to już nie da rady się zalogować i trzeba zaktualizować skype.

w wczorajszym program działał dziś ten sam problem. skype jest zalogowany natomiast nie mogę się z nikim połączyć ani wyslać tekst. Przy wysyłaniu wiadomości pojawia się ikonka wysyłania i ciągle się kręci bez efektu…

Dla windows-a wyszła nowa wersja skype Beta. Pobiera ją i zobacz jak będzie. Wersja kafelkowa działa?

wersja kafelkowa działa.

gdzie jest do pobrania wersja beta?

Proszę: http://www.skype.com/go/getskype-desktop-preview

zainstalowałem tą wersję beta i dalej zaczął się wieszać…

postanowiłem zaktualizować system do win 8.1 i chwilowo skype dziala