Skype" nie instaluje się na Vista Home Premium


(cenart) #1

Witam, mam problem z zainstalowaniem Skype pod Vistą Home Premium SP1, laptop Toshiba Satellite. Wyrzuca komunikat: "nie można otworzyć klucza HKEY_CURREN_USER\Software\Skype\Phone\UI. Zweryfikuj czy masz odpowiednie prawa dostępu do klucza lub skontaktuj się z personelem pomocy technicznej"

Potem wyrzuca komunikat o błędzie krytycznym 1603 i cofa instalację. Próbowałem już czyszczenia rejestru, skany antywirem, prawoklik na instalkę i instaluj jako administrator...czysto....nie wiem co dalej czynić. Instalka z dobreprogramy.pl. Próbowałem OnetSkype i to samo. Pomóżcie proszę.


(Sp5fw) #2

Poczytaj tutaj... http://grzglo.jogger.pl/2007/07/21/inst ... blad-1603/

Powodzenia


(Piotrkijak) #3

Sprawa jest prosta... Nie uruchomiłeś setupu na prawach administratora. Wyjścia masz dwa. Albo wyłączasz UAC, albo klikasz ppm na setup skype'a i wybierasz uruchom jako administrator...


(Frog) #4

OTy --> Kosz

Zgłaszaj takie posty odpowiednim przyciskiem zamiast dołączać do grupy "piszących głupoty"

Jako OT - kosz.


(cenart) #5

Witaj....No i dalej kicha! Twój sposób nie pomaga. Zastosowałem porady z p/p linku i też nic. Może to problem systemu który był odtwarzany z dysku recovery ponieważ był jakiś wirus i siostrzenica poszła na punkt naprawy aby jej przeinstalowali system( zapomniałem dodać, że to laptop siostrzenicy). Może wir uszkodził jakieś pliki systemowe także na dysku recovery? Wczoraj miałem jakiś komunikat o uszkodzonym koszu systemowym...Nie wiem co robić...Nie mam koncepcji jak to naprawić....Tak więc temat jest otwarty.


(Piotrkijak) #6

Nie ma takiej opcji gdyż revocery formatuje dysk i dopiero ładuje system...