Skype, obciazenie procesora

Witam mam problem z programem Skype, otoz po jego wlaczeniu przez jakis czas (okolo 2 min) mam bardzo obciazony procesor, nie wiem czemu sie tak dzieje wczesniej wszystko chodzilo bardzo dobrze bez zadnych problemow.

I jeszcze pytanie dotyczace listy kontkatow bo i tak mam w planie zrobic format i wtedy jeszcze zobacze,

czy po formacie i ponownej instalacji programu lista kontaktow nadal bedzie w programie czy musze wczesniej skorzystac z opcji “zapisz liste do pliku”?

pozdrawiam i dzieki.

prawdopodobnie musisz zapisać listę kontaktów do pliku, co do obciążenia to napisz jaką masz wersję, bo może ci się automatycznie aktualizuje???

:slight_smile:

Maveux , proszę poprawić temat na bardziej konkretny; a na Forum używamy polskich znaków w pisowni

Mam najnowszą wersję programu, i dopiero nie dawno zauważyłem ten problem, chociaż programu nie używałem od jakiegoś czasu, więc możne coś zakłóca jego prace, co do antywirusa to mam NODA wersja numer 3, ale chyba to nie jest przyczyna.

No nie wiem zrobie formata i zobaczę czy problem bedzie sie pojawial nadal.

Czyli jednak trzeba eksportowac liste kontaktow do pliku jezeli chodzi o format i ponowna instalacje programu?

Nie musisz zapisywać listy kontaktów! Pojawi się sama po zalogowaniu, po reinstalacji programu.

Jeśli masz procesor jednordzeniowy, nie instaluj Skype wersji 4 (czyli najnowszej), lecz wersję 3…, np. stąd:

http://www.filehippo.com/download_skype/4911/

Co do listy kontaktów :arrow: nie trzeba żadnych zapisów listy, ona zapisuje się na serwerze Skype.

A co do obciążenia. Jesteś 100% pewny, że to Skype tak działa na procesor ?