Skype - oplaty za rozmowy

(Antypas) #1

Chciałbym zapytac forumowiczów czy ktos korzysta z abonamentu w skype? Chodzi mi ten najtańszy czyli ok. 13 złotych. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale tam jest chyba ok 10 000 minum gratis ( mysle ze dla jednego uzytkownika komputera). Nie wiem czy to jest prawdą? Nie wiem czy zatem jest lepiej płacic ten abonament czy doładowywac konto? Jak sa rozliczane połaczenia na komórki? I zastanawia mnie czy w tym najtanszym abonamencie można wykonywac tez połaczenia na swiat (bo z informacji wiem ze to jest tylko abonament na cały kraj) ale moze sa jakies wyjatki.

Prosze i dziekuje za odpowiedz

(Irekxara) #2

ja zrozumiałem ze ten 10.000 limit dotyczy 20 państw europejskich objęty abonamentem …

http://www.skype.com/intl/pl/legal/terms/fair_usage/

na świat jest droższy abonament :wink:

(Iwagreg) #3

Witam , przecież na tej http://www.skype.com/intl/pl/allfeature … riptionTab stronie jest wszystko czarne na białym . W najniższym abonamencie masz do 10 000 minut na połączenia krajowe / numery stacjonarne / .

(Antypas) #4

A jak sa naliczane połaczenia na komórki? Czy wogóle taka opcja wchodzi w grę?

W dniu 13.07.2008 , o godzinie 18:46 został dopisany post przez dowiad

I czy jest mozliwosc wykonywana tez opłaczen zagranicę?

(Danielson) #5

■■■■■■■ dowiad, przecież piszę że najtańszy abonament obejmuje tylko tel. stacjonarne. Wy czytacie to co piszę w regulaminie skype :?:

(Antypas) #6

Wszystko sie zgadza! Tylko ze najważniejsze jest to co jest napisane drobnym druczkiem! I jsli jest to abonament na połaczenia krajowe to dlaczego sa jeszcze dopisywane jakies Państwa

(Irekxara) #7

dowiad , tam jest wszystko dobrze napisane

:arrow: http://www.skype.com/intl/pl/allfeature … ns/europe/

przeczytaj jeszcze

:arrow: http://www.skype.com/intl/pl/legal/terms/fair_usage/

(Antypas) #8

Co ciekawe dzisiaj sobie zakupiłem ten abonament “cały kraj za darmo”. Od samego poczatku mam duze problemy z tym skypem. Wpierw problemy techniczne, potem problemy z zaplaceniem. Posrednicy!

I w końcu okazało sie ze przez pomyłke, niedopatrzenie w 'kraju" zaznaczyłem Austrie zamiast Polski i teraz mam bezplatne połaczenia wewnatrz Austrii zamiast w Polsce. Nie wiem teraz jak to przekształcic??? Bo na co mi są potrzebne połaczenia wewnatrz austriackie. Juz mam dosc tego skypa! Nie wiem czy wogóle da sie odwrócic to wszystko! Wykończyl mnie ten program! Od poczatku same kłody!