Skype -out - wazne

witam

czy ma ktos z was pojecie w jaki sposob wykonywac polaczenia poprzez skype out na telefony stacjonarne. dotychczas wybierany numer wygladal nastespujaco : +48 61477xxxx i wszystko gralo, gdzy nasza kochana telekompromitacja polska wprowadzila ( 0 kierunkowy ) taka forma numeru nie wchodzi w gre. co wicej nr +48 061477xxx takze nie jest prawidlowym. i tu moje pytanie czy wie ktos jak powienien wygladac nr. tel stacjonarnego , lub ewentualnie co trzeba zmienic- prosze o sprawdzone informacjie

z gory dziekuje :-o

+48 5861477xxxx gdzie 58 to kierunkowy

Nie jestem pewien czy lazikar ma racje ale nie jestem pewien, że sie myli :slight_smile: Radziłbym wejść w instalator skype-a i przy umowie o licencje sprawdzić POLSKI kontakt i sie dowiedzieć :smiley:

no tak lazikar - dzieki za odpowiedz ale formacie ktory ja podalem to 16 jest kierunkowym - a wiec dzieki ale nie pomogles :frowning: a co do ciebie seba to czy moglbys mi dokladniej wyjasnic o co sie rozchodzi - tak lopatologicznie - kro k po kroku

Zarówno przed zmianą jak i po wybieram +48 74 853xxxx i łączy bez problemu :lol: . whitehawk dziwi mnie Twój problem :?

Tylko tam nie ma 16 :slight_smile: ma byc tak ( Kierunkowy kraj) (kierunkowy ) (numer)

a ja nie moge - ale skoro tak mowisz zaloze 2 konto i wyprobuje dzieki za podsuniecie pomyslu ramzes

Złączono Posta : 28.12.2005 (Sro) 12:55

a mialo byc tsak pieknie - nie dziala u mnie mam 2 euro i wyskakuje blad - polaczenie nie moze byc zrealizowane ( blad #10404)

whitehawk tylko sprawdz lepiej numer bo ten co podajesz nie istnieje. ;]

sorki zamiast 16 mialo byc 61 ale i tak nie idzie i tak

Złączono Posta : 28.12.2005 (Sro) 13:02

no tak mam 2 euor na kazdym z kont i nie moge sie dodzwonic " poaczenie nie moze byc zrealizowane - bledny numer (#10404) a numer jest dobry na 1000% bo to nr. do mojego domQ

Złączono Posta : 28.12.2005 (Sro) 13:04

ramzesie drogi :stuck_out_tongue:

mam 2 konta na kazdym z nich po 2 euro i nie moge sie polaczyc " polaczenie nie moze byc zrealizowane blad (10404)

A to ciekawe wybierając dowolne cyfry zamiast x z numeru +48 61477xxxx zawsze wyskakuje błąd, no chyba, że trafiam w nieistniejące numery. A może to zależy od operatora odbiorcy. Jaka to sieć, ? Dialog i TPSA działa

to jest tpsa - i juz wlasnie zostali zbombani bo jak wykrecisz jaki kolwiek - stary numer. czyli 632777XXX to uszlyszysz wiadomosc - do odsluchania- i podejrzewam ze to przez to ci partacze spieniczyli cos - ale tak czy inaczej dziekuje za niezwykle szybkie odpowiedzi i dziekuje za poswiecony mi czas :slight_smile: moze nastepnym razem to ja pomoge wam :slight_smile:

jeszcze raz dzieki

Witam.

Używam SkypeOut od lutego 2005 roku. Nie mam żadnych problemów z wykręcaniem numerów na telefony stacjonarne zarówno w Polsce jak i zagranicą. U mnie nie nastąpiła żadna zmiana w związku z wprowadzeniem numeru kierunkowego prze TPSA. Format numeru taki sam. Książka telefoniczna zawierająca numery stacjonarne bez zmian - wszystko działa.

Sprawdziłem też kierunkowy 61 - też jest OK. Natomiast 004861477xxxx

też wyskakuje mi błąd, o którym piszecie.

Pozdrawiam : Marian