Skype - podczas rozmowy zaczynam słyszeć siebie

Witam.

Mam dosyć dziwny problem od jakiegoś czasu. Czasami podczas rozmowy na skype, słyszę pyknięcie w głośnikach (mój rozmówca też) i zaczynam słyszeć siebie w swoich głośnikach. Ja nie słyszę drugiej strony, druga strona dalej słyszy mnie. Zmieniałem mikrofon i dalej to samo. Aby zaczęło działać normalnie muszę wyłączyć skype i zadzwonić od nowa.

Jako, że problem występuje podczas rozmowy na skype to postanowiłem założyć temat w w tym dziale. Nie jestem pewien czy problem tkwi w skype, w systemie czy też w sprzęcie.

Pozdrawiam i proszę o pomoc, to dosyć uciążliwe.

Spróbuj tak:Skype>Narzędzia>Opcje>Ustawienia Audio>Dowiedz się więcej jak skonfigurować urządzenia audio. Może tam znajdziesz pomoc.

To może być wina słabego łącza lub zbyt dużo osób jest online :stuck_out_tongue: też tak nieraz mam, ale nie zawsze

Tego typu rzeczy sprawdzałem. Poza tym wcześniej działało ok.

Jeśli to możliwe, że to faktycznie przez internet to bardzo prawdopodobne że znaleźliśmy przyczynę. Nie brałem nawet takiej opcji pod uwagę, dzięki za informację. Mam 2Mbps podzielone na dwa komputery i od jakiegoś czasu problemy z routerem, nie mogę też na obecnym rutku ustawić QoS aby ustawić limit na drugi komputer.

Dodane 10.11.2013 (N) 13:37

@up

Natura problemu uległa zmianie. Strasznie uciążliwa sprawa, potrafi występować kilka razy w ciągu kilku min, z tym że tym razem zaczynam słyszeć dźwięki z komputera rozmówcy zamiast siebie, np. muzyki której słucha - a tego co mówi nie słyszę. Muszę dzwonić na nowo. Posiadam łącze 2048/256 i problem występuje nawet przy nieobciążonym łączu. Proszę o pomoc.