Skype - pokazuje kod html - już naprawili

W najnowszym Skype (3.8.0.115) znalazłem taki oto błąd - pisałem już do Skype, ale nic nie odpisali :frowning:

image_id: 408

Niestety, każdy ma prawo do błędów. Mam ten sam problem, trzeba czekać na poprawkę :slight_smile:

Sprawdż na OnetSkype :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … tSkype+3.8

  • to samo i możesz korzystać ze swojego konta Skype.

Jest jeszcze SkypeLite :

viewtopic.php?f=2&t=234388

sprawdzałem. Ten sam błąd.

Przypuszczam że masz zaśmiecony komputer.

Tak jak w podanym temacie - Skype w różnych wersjach instalowało się oprócz w C:\Program Files dodatkowo

w C:\Documents and Settings i Dokumentach.

Musisz dokładnie sprawdzić przy zaznaczonym Pokaż ukryte pliki i foldery i usunąć ręcznie / myszką / a następnie przeczyścić komputer np. CCleanerem.

Dodatkowo musisz ręcznie wyczyścić rejestr :

Start -> Uruchom -> wpisać regedit - OK lub Enter

HKEY_CURRENT_USER -> Software - szukaj Skype - PPM / prawym przyciskiem myszy / Usuń.

HKEY_LOCAL_MACHINE -> Software - Skype i Usuń.

Oczywiście najpierw trzeba odinstalować w Dodaj lub usuń programy i czyścić CCleanerem.

Dopiero jak w ten sposób odinstalujesz i dokładnie wyczyścisz pozostałości po Skype możesz ponownie instalować

nową wersję.

Tak jest prawie z każdym programem… :slight_smile:

witam.mam te najnowsza wersje.ale poprzednie sprawowaly sie o wiele lepiej.moze to wina lacza bo mam tylko radiowa droge internetu.skype wysyla kom.o slabej jakosci lacza.mojw lacze ma prezep.256 a na spiddetest jest229 wiec juz nie wiem .lokanie dobrze dziala ale z holandia sa juz problemy.druga strona mnie nie slyszy podczas wideoskype.moze jakas porada? :slight_smile:

Wina łącza - również mam radiówkę 512/256 kb/s i te same problemy.

Możesz mieć radiówkę ale dużo większą szybkość internetu - dodatkowo dobry komputer…

A co do starszych wersji masz całkowitą rację, wszystko lepiej działało ponieważ miały mniej MB

i dlatego nie obciążaly komputera oraz internetu.

Obecnie są to kombajny które potrzebują super kompa i szybkiego łącza.

Nie wróżę im nic dobrego… :slight_smile:

Co to jest pokazju? Popraw temat.

Dzisiaj banner pojawił się normalnie, więc błąd musiał tkwić w kodzie, a nie programie (nie było żadnej poprawki).

Wszystko działa jak powinno, więc temat skończony.

Pozdrawiam